Jak naprawić farby opryskiwacza

Jak naprawić farby opryskiwacza

Malowania natryskowego od dawna złote prezent dla każdego, kto chce do malowania dużych powierzchni. Łatwość i równość, z których mają zastosowanie farby oszczędza czas i wysiłek. Jednak nie jest niczym niezwykłym dla perfekcyjnie farby opryskiwacza do zaprzestania pracy lub funkcji nieprawidłowo. Ustalające farby opryskiwacza jest głównie kwestia czyszczenia i odklejenie części, które mają zostać zatkana farbą. Być może trzeba wymienić filtr rzeczywistego sprayu, ale dobry do czyszczenia, jak określono poniżej, rozwiązuje większość problemów.

Instrukcje

•Spread się jakieś stare gazety i leżał dyszy, wąż i pompa rozpylacz farby na nich.

•Unscrew, ręcznie, dyszy i oddzielne części. Będziesz mieć dyszy, dysza spray filtr i węży przyłączeniowych. Również oddzielne wąż od korpusu pompy odkręcając go u podstawy ręcznie.

•Soak wszystkie części w lakier cieńsze na 15-20 minut. Weź je z roztworu i je wytrzeć czystą i suchą szmatką. Możesz również opróżnienia części pod bieżącą wodą jako część procesu usuwania lakieru.

•Korzystanie śrubokręt Phillips, otwórz pompy w opryskiwaczu farby usuwając cztery śruby mocowania pompy do ciała. Moczyć narażonych części w lakier cieńsze i przetrzeć suche i czyste.

•Examine wyboru piłkę w zawór zwrotny w dyszy. Wyboru wygląda dokładnie jak małą kulkę. Zobacz, jeśli można przenieść piłkę od końca zawór z czubka palca. Jeśli nie możesz użyć opalarki do ogrzania powierzchni. Należy uważać, aby nie stosować zbyt dużo ciepła lub ciepła obszaru zbyt długo, lub będą topnieć.

•Trzymając filtr spray do silnego źródła światła, filtr spray jest wstawić talerzowe w dyszy z wzór otworów, które tworzą spray. Powinny być w stanie przejrzeć wszystkie otwory. Jeśli nie możesz, gdy ponownie zmontować swój farby opryskiwacza, zainstalować nowy filtr spray.

Porady & ostrzeżenia

  • Używać twój farby opryskiwacza co najmniej jedną minutę co tydzień do utrzymania ciśnienia w liniach i zapobiec zatykaniu pompy farba.
  • Być bardzo ostrożnym przy użyciu ciepła do swobodnego wyboru piłkę z zaworem. Ogólnie rzecz biorąc trzeba nie więcej ciepła niż mogą być stosowane standardowe suszarką do włosów.