Mój iPhone przestał dzwonić

IPhone posiada zdolność wybierz dostosowane dzwonek lub uniemożliwić Dokonywanie żadnych dźwięków, po odebraniu połączenia przychodzącego telefon telefon. Jeśli ty iPhone zatrzymuje dzwonienie, należy sprawdzić do upewnij się, że telefon nie jest ustawiona na tryb wibracji i masz dźwięk związanych z roamingiem.

Tryb wibracji

Po lewej stronie telefonu iPhone w górnej części urządzenia znajdziesz przełącznik, który umożliwia włączanie i wyłączanie niema lub tryb wibracji w telefonie. Jeśli twój telefon dzwoni już po odebraniu połączenia przychodzącego, sprawdzić, aby upewnić się, że przełącznik jest ustawiona na tryb dzwonienia. Spójrz na przełącznik--Jeśli widzisz pomarańczowy lub czerwony pasek, telefon jest ustawiony na tryb wibracji i należy przesunąć przełącznik kierunku wyświetlacz telefonu iPhone, aby włączyć tryb pierścień.

Wyciszanie struny w grupie opcji

Sprawdzić, aby upewnić się, że twój iPhone dzwonek nie jest zestaw aby wyciszyć dźwięk skojarzony z przychodzących rozmów telefonicznych. Stuknij w przycisk "Ustawienia" i wybierz opcję "Dźwięki". Pod opcją "Dzwonka i alerty" slajd paska wskaźnika kierunku w prawo, aby zwiększyć objętość związane z przychodzących połączeń dzwonek. Jeśli wskaźnik jest zestaw aż do lewej, iPhone jest zestaw aby wyciszyć dzwonek.

Zmiana dzwonka

Zmienić dzwonek związane z rozmów przychodzących, w przypadku, gdy wybrany plik dzwonka uległa uszkodzeniu i nie grać poprawnie po odebraniu połączenia przychodzącego. Wybierz ikonę "Ustawienia" i wybierz opcję "Dźwięki". Wybierz przycisk "Dzwonek" i wybierz nowy dzwonek. IPhone będzie odtwarzanie próbki dzwonek aby potwierdzić nowe ustawienia dzwonek. Naciśnij przycisk "Home" na telefonie iPhone, aby zapisać swoje ustawienia dzwonek.

Inne opcje dźwięku

IPhone posiada również zdolność do odtwarzać dźwięki, gdy niektóre przewidywane zdarzenie. Na przykład można zaprogramować iPhone do odtwarzania dźwięku, po otrzymaniu nowej wiadomości poczty głosowej lub nowy e-mail, podczas wysyłania wiadomości e-mail, gdy masz wpis kalendarza, gdy zablokujesz urządzenie lub po naciśnięciu postać na wirtualnej klawiaturze telefonu iPhone. Stuknij w przycisk "Ustawienia" i wybierz opcję "Dźwięki". Przesuń przełącznik z prawej strony każdego dźwięku opcja do położenia "Na" aby uaktywnić dźwięk dla tego zdarzenia.