Lepomis połowów w Rice Lake, Kanada

Rice Lake, Ontario, Kanada jest to wspaniałe miejsce dla neofity rybaków i/lub przygody rodziny połowów. Bass pręgowany jest stosunkowo mały, ale fragmentaryczny ryba, która rozwija się w obfitości w połowach ciepłej wody. Ponieważ ryż jezioro jest mały, spokojny, ciepły wody jeziora, to bezpieczne miejsce na wprowadzenie dzieci do połowów z łodzi.

Rice Lake fakty

Rice Lake został nazwany dla dzikiego ryżu, który kiedyś rosły w płytkie jezioro i zebrano tradycyjnie przez tubylców zamieszkujących obszar. Jezioro jest częścią drogi wodnej Trent Severn, który łączy się z jeziorem ryżu przez Otanabee i rzeki Trent. Jezioro jest 19.88 mil długości i 3.11 mil szerokości o maksymalnej głębokości 27 metrów. Rice Lake jest dwie godziny jazdy wschodniej i następnie Północnej metropolitalnych Toronto na drogach 401E i 28N. Najbliższym miastem jest Peterborough w prowincji Ontario.

Bass pręgowany

Lepomis można łowić z brzegu lub łodzi.

Ontario Ministerstwo zasobów naturalnych klasyfikuje Lepomis jako ryba ciepłej wody, która zamieszkuje ciepłe, roślinnością, nadal wody w południowym Ontario. Lepomis w Rice Lake rosną sześciu do 12 cali. Lepomis może być łatwo i szybko zidentyfikowane przez jego Samogłów-kształt, trzy odbytowej kolce, czarny kłos klaskać i Czarna plama w tylnej części jego płetwy grzbietowej. Lepomis lubi zachwaszczony okładka i może zostać złapany przez rybaków brzeg wypędzał lub łódź rybaków odlewania równolegle do brzegu.

Jeziora zmieniających

Zebra małże odkryto w Rice Lake w ostatnich latach. Te małże zostały dokonane wody w Rice Lake jaśniejsze przez filtrowanie zawieszone składniki odżywcze z jeziora podczas karmienia. Bardziej przejrzyste wody ma napędzane Lepomis pokrywę głębsze wody i wymuszone zmiany jak one są poławiane.

Wybór rozwiązania

Terry Lindsay, przypomnienie połowów Rice Lake, doradza, zmiana narzędzi połowowych w celu spełnienia zmieniających się warunków na jeziorze. Lżejsze, mniej widoczne cztery funta lub 2 Funt badania linii na długie, elastyczne siedmiu do dziewięciu - stóp pręty zapewniają dobre bluefish akcji. Przyrządy o masie 1/16, 1/32 i 1/64 uncji z małe haczyki i mikro przedsiębiorstw bobbers działa dobrze. Bluefish gryźć również w okresach niskiej światła lub na zachmurzone dni, zwłaszcza w warunkach czystej wody.

Wiatr i chwasty

Kierunek wiatru można określić, gdzie będzie karmienia bluegill. Silne fale poruszyć muł i owadów z DNA jeziora. Lepomis są przyciągane do wody, mroczne, wypełnione żywności. Rybacy powinni udać się na stronie jeziora, gdzie łamanie są duże fale. Właśnie od tego brzegu jest gdzie znajdują się Bass pręgowany. Bardziej przejrzyste wody w Rice Lake wzrosła wzrostu chwastów. Lepomis używać chwasty, okładka i cieniu. Za pomoca tiny, szkopuł - odporny, przynęty lub przynęty pozwoli fisher do naśladowania Lepomis do chwastów.

Przepisy rybackie Ontario

Wymagania licencji połowowej różnią się dla mieszkańców Ontario, mieszkańcy Kanady od prowincji Ontario i innych kanadyjski mieszkańców. Rekreacyjnych ukierun należy skonsultować się z stronie Ontario Ministerstwo zasobów naturalnych, aby pozostać w zgodzie z obowiązującym prawem.