Jak zrobić Candelabra kwiatowych

Świeczniki kwiatów układ jest twórczy sposób ozdobić swoje kawałki wyświetlacz świeca. Tych kompozycji kwiatowych za pomocą różnych kolorowych kwiatów zwrócić uwagę kawałek świecy i sprawiają, że skuteczne tabela lub Pokój centralny. Bluszcz i inne dekoracje, wstążki i drutu, są używane powiązanie układ razem i trzymać go bezpiecznie do kawałek świecy.

Instrukcje

•Umieścić odbiornik rondel na piec na małym ogniu. Twist cztery sekcje girlandy bluszcz 2 stopy razem i wiatr je wokół i poprzez siebie tak, że nie rozdzielą. Uruchomić wstążka między gałązki bluszczu i owinąć całej długości i zakręty.

•Umieścić klej patelni do rondla. Zezwalaj na stopie. Miejsce łodygi czerwona róża, storczyk, Orchidea kwiat, celosia, różowy spray Rose, gerber różowy stokrotka i kwiat czerwony Dalia na klej. Trzymać na końcu łodygi klejone do gołej miejscu na wianek bluszcz. Kontynuuj, aż cały garland jest pokryta wszystkie kwiaty. Umożliwić klej do schłodzenia na dwie godziny.

•Kawalki odcinku 2-metrowy drut kwiatowy. Utrzymać go w pobliżu. Owinąć klejone teraz kwiatowa girlanda wokół wału twój świeczniki. Zaczynają się od podstawy i pracy bluszcz się i okolice: świeca kij. Przytrzymaj koniec w miejscu.

•Twist drut kwiatowy przez i wokół bukiet bluszcz jako niezbędne do utrzymania bluszcz w miejscu. Krawat jeden koniec przewodu wokół bezpieczne miejsce na Świecznik, aby umożliwić Drut do spoinowania Porozumienia.