Jak czyścić sufit Crackle

Trzeszczenie sufity są formą teksturowanej sufit, który daje sufitu okiem pęknięcia. Podobnie jak w przypadku innych rodzajów sufitów, pleśni, dym, wody i brudu może poplamić twój sufit, co wydaje się stary i obskurny. Obskurny sufit sprawi, że cały pokój pojawiają się nudne i obojętny. Na szczęście można dokładnie wyczyścić i usunąć plamy z twój sufit trzeszczenie ze wspólnej i niedrogie artykuły gospodarstwa domowego. Dbać aby nie uszkodzić sufit tekstura podczas procesu czyszczenia.

Instrukcje

• Przenieœ wszystkie pozycje z pokoju. Pokrycie dużych sztuk mebli lub innych przedmiotów, których nie można przenieść z tworzyw sztucznych drop tkaniny. Pokrycie podłogi z drop tkaniny również. Elementy będą chronić przed ewentualnym uszkodzeniem Jeśli roztwór do czyszczenia wchodzi w kontakt z nim.

•Attach tapicerki szczotka do próżni i usuwa pajęczynę zatrzymany na suficie trzeszczenie. Powstrzymać się od zamiatania szczotka tapicerska po suficie i zamiast siedzieć szczotka przez pajęczyny i ssać je w próżni.

•Miksowanie 1 litr letniej wody z 1 szklanka tlenu wybielać. Wymieszać z łyżką, aż bleach tlen rozpuszcza. Wlać mieszaninę dokładnie w butelce ze sprayem.

•Gain dostęp do sufitu wspinając się na stołek. Mgła trzeszczenie sufit z mieszaniny i zmaza czyste niestrzępiącą się szmatką. Nie trzyj ani nie szorować sufitu trzeszczenie. W ten sposób uszkodzić sufit tekstura. Praca w małych części sufitu trzeszczenie w czasie.

Szukanie w taki sam sposób jak krok 5 aż do czyszczenia całego sufitu teksturą. Let pułapu wyschnięcia. Należy wziąć pod uwagę skierowane fanów w kierunku sufitu w celu przyspieszenia procesu suszenia.

Porady & ostrzeżenia

  • Nosić gumowe rękawice i okulary ochronne zapobiegające krzywdy sobie podczas procesu czyszczenia.