Informacje na temat jak zrobić swój własny Bar kawowy

Informacje na temat jak zrobić swój własny Bar kawowy

Rozpoczęcie nowej działalności gospodarczej jest dużego zaangażowania finansowego, tak ty potrzebować wobec zrobić pewny ty dostać ono prawy. Kawiarnie i bary są opłacalne, ale na początek, co jest potrzebne do tworzenia biznes planu, znaleźć pomieszczenia, urządzenia, pracowników i produktów do sprzedaży. Jest również ważne, że masz pasję do kawy, tak że można pozostać silnie zmotywowanych i zaangażowanych do firmy pracy. Zbieraniu informacji na temat jak zrobić swój własny bar kawowy wyruszył Cię w dobrym kierunku.

Instrukcje

• Zastanów się czy może sobie pozwolić i są w stanie zobowiązać się do tworzenia własnych bar kawowy. Poważnie rozważyć, ile czasu, energii, pieniędzy i motywacja w przygotowania do otworzyć kawiarnię i nadal działa to. Jeśli nie jesteś gotów poświęcić swój dzień pracy lub mają dzieci opiekować, może nie być odpowiedni czas.

• Badania ile lokalnej konkurencji istnieje i dlatego rentowności bar kawowy. Otwarcie kawiarni na ulicy pełnej kawiarni nie jest biznes strategicznego planowania, ponieważ istnieje zbyt wiele firm do konkurowania z. Poszukaj gdzieś z ludzi chodzących w przeszłości, takich jak centrum biznesowe zajęty.

• Zasięgnąć porady od właściciela kawiarni-barze. Mówienie do ludzi, którzy prowadzą kawiarni daje Ci pierwszej ręki doświadczenia plusy i minusy uruchomiony jeden.

• Tworzenie biznes plan przedstawiający najważniejsze szczegóły dotyczące obsługi bar kawowy. To twój wzdrygnąć się i bieżących kosztów (ekspres do kawy, filiżanki kawy, najmu pomieszczeń, personel, lodówka i czas), szacunkowej wielkości sprzedaży, marketingu, strategii i jak będzie finansować działalność.

• Przedstawić swój biznes plan do banku w celu uzyskania dodatkowych funduszy na pasku kawy. Prognozy gospodarczej dostarczy Menedżera informacji do oceny, czy Twój biznes plan będzie opłacalna i warte inwestycji.

• Znaleźć odpowiednie pomieszczenia do tworzenia własnych bar kawowy. Można wybrać do małych pomieszczeń z barem w oknie lub większych café, która sprzedaje dodatkowe elementy żywności i napojów.

• Zaprojektować i zbudować bar kawowy do dopasowanie w obrębie pomieszczeń. Musisz przestrzeni dla ekspres do kawy, lodówka dla mleka, licznik obsługujących klientów i miejsca na produkcju kawy.

• Kupić ekspres do kawy. To jest istotne bit Kit i może trwać przez całe życie, więc wykonać badania, aby znaleźć odpowiedni model do zarządzania ilość kawy, którą chcesz produkować.

• Wypełnić bar kawowy z narzędzia niezbędne do umożliwienia produkcji kawy. Mleko, fusy, kubki, cukru i mieszadła są niezbędne elementy.

• Przygotować daty rozpoczęcia i otworzyć się na handlu. Być uprzejmy i przyjazny klientom, aby zachęcić wiernej. Skorzystaj z dnia otwarcia przez kolejny awans, lub Rozdawanie bezpłatnej kawy degustatorów.