Czeski pomysłów

Czeski pomysłów

Cyganerii styl projektowania, często określane jako "boho" lub "Cygan" styl, łączy zróżnicowane elementy w kolorowe pastisz, który koordynuje bez dopasowywania. Czy są modernizacji nudne łazienki, projektowanie nowych sypialnia, Wyposażenie ganek toczone salon na tanie, lub projektowania, artystycznej styl domu dla klienta, pozostać wiernym ducha stylu cyganerii pozostając otwarte pozycje i kolory, które nie może od razu ocenić jako przynależności w przestrzeni.

Bogata kolorystyka

Projektowanie przestrzeni lub obiektu mają być objęte w mieszaninie bogata kolorystyka. Decyzję w sprawie szeroką paletę opisane przez nastroju lub dźwięk i znaleźć tyle bogate kolory jak to możliwe, że pasuje palecie przewodnie. Na przykład jeśli chcesz stworzyć poczucie tajemniczy i nieco upiorny, wybierz kolory bordo, midnight blue, atramentowy czarny i zielony myśliwy. Na letni wygląd artystycznej iść z zielonych szałwia, nawłoci, rosebud różowy i niebieski proszek.

Mix tekstury

Jumble wiele tekstur w samym palety kolorów szerokie do osiągnięcia nieostrożny jeszcze skoordynowany wygląd artystycznej. Na przykład na salon, może kupie sofę z fioletowy, czerwony i niebieski rzucać poduszki wykonane z flaneli, jedwab, aksamit, drukowanej bawełny i wełny. Lub może reupholster każdej kuchni stołek z różnych tkanin kwiatowy wzór.

Nietypowe obiekty

Akcent przestrzeń obiektów nietypowych, incongruously stylu obiekty i przedmioty używane w nietypowy sposób. Na przykład wyświetlić gwizdek gołąb, podniósł się podczas podróży w Indonezji. Wsuń elegancki stół ze szkła i metalu do Twojej kuchni przytulne, który jest ciężkie na naturalnych materiałów. Przekształcenie ciała antykami radia do wazonów. Swobodna kreatywność i niecodzienny wybory są cechy stylu cyganerii.

Element jednoczący

Zapobiec stylu cyganerii z veering terytorium sprzedaży stoczni pociągając delikatnie miejsca oraz spójny kolor, deseń lub materiału. Na przykład dostarczyć artystycznej sypialni całości w kolorze białym. Meble w salonie należy ograniczyć do części wykonane z ciemnego drewna. Zorganizować każdą pracę w swoją sztukę eklektyczną kolekcję sam kolor i styl ramki.