Jak podpiąć Bose 901 serii

Jak podpiąć Bose 901 serii 6

Bose 901 jest sprzedawane są w parach głośników stereo do połączenia amplitunera kina domowego lub Wzmacniacz stereo. Bose 901s używać standardowych głośników 2 żyłowy przewód do podłączenia wzmacniacza lub odbiornika. Firma zaleca, aby przy użyciu co najmniej 18-miernika drut na odległości do 30 metrów między 901s i wzmacniacz. Jeśli połączenia są większe niż 30 metrów od siebie za pomocą grubszy drut (który będzie mniejsza liczba miernika)

Instrukcje

• Rozprostuj od szpuli wymagana długość drutu mówca z każdego 901 do wzmacniacza i odbiornika i odciąć końcówkę.

• Odklej 1/2-cal powłoki z tworzywa sztucznego z każdej z dwóch przewodów na każdym końcu drutu mówca i twist pojedynczych nici każdego koloru razem między kciukiem i palcem wskazującym.

• Odkręcić dwie nakrętki na odwrocie każdego 901 i usunąć podkładki pod spodem.

• Owijarki kolorowe lub oznaczone wokół czerwonego pozytywny post oznaczone "+" i innych drut wokół negatywne postu naklejona etykietka "-" i w kolorze czarnym.

• Wymień podkładkę na każdy post i przekręcać nakrętki na posty.

• Dołączyć dwa przewody na drugi koniec każdego drutu mówca do lewego i prawego końcówek z tyłu wzmacniacza i odbiornika. W obliczu głośniki, 901, po lewej stronie łączy się z terminalu po lewej stronie. Kilka wzmacniaczy i odbiorniki używać rączki twist podobne do 901 do podłączenia głośników. Inni mają klipsy kolorowe czerwony i czarny na pozytywne i negatywne. Przesunąć w górę lub w dół na klip otworzyć otwór do wrzucania każdego przewodu, a następnie zwolnij klipy do blokada przewodów w miejscu.