Jak połączyć wiele telewizorów HDTV

Imponujące, krystalicznie czysty obraz przez HD programowania na ekran HDTV może być duży atut dla zakładów takich jak restauracje i bary sportowe chce przyciągnąć widzów TV. Chociaż wiele takich stron za pomocą wielu kabla i satelitarna źródeł mają inny kanał w każdym Telewizorze, splitter HDMI sprawia, że można wysłać sygnał HD jeden do wielu telewizorów.

Instrukcje

• Miejsce każdego z telewizorami i HDMI splitter w ich pożądane lokalizacje i podłączyć kable, umiejscawiania splitter, tak, że kable można osiągnąć maksymalną liczbę ekrany HDTV, do których ma wyjścia portów.

• Podłącz kabel HDMI z danych wyjściowych źródła (odbiornik telewizji kablowej lub satelitarnej) do wejścia na rozdzielacz.

• Podłączyć dodatkowe Kable HDMI od wyjścia z rozdzielacza do wejścia HDMI w każdym z telewizorem z płaskim ekranem.

• Każdy z telewizorów włączyć i ustawić je do wejścia do którego był podłączony kabel HDMI. Wszystkie telewizory powinny być teraz pokazano film i audio kanałowy odbiornik źródła jest dostrojony do.

Porady & ostrzeżenia

  • Przy zakupie splitter, spojrzeć na jeden, który wzmacnia sygnał jak również zapewnienie wysokiej jakości sygnału do każdego ekranu, zwłaszcza jeżeli zaangażowane są długie długości kabla.