Usunięcie tapety z niepobudzanych gipsowe

Usunięcie tapety z niepobudzanych gipsowe

Usunięcie tapety nigdy nie jest udany projekt. Producenci zamieszczali tapeta trzymać się ściany, aby nie być wymienne. W wyniku przebudowy pokoju z papieru pokryte ściany jest wyzwaniem. Wiele sztuczki i porady pomoc, a oni zazwyczaj obejmują przy użyciu wody lub pary do zmiękczenia starego kleju do tapet. Ściany nie są wodoodporne, jednak i na używanie wody ma być zrównoważone z opieki podstawowej ściany, takie jak niepobudzanych Sheetrock, który jest znakami marki gipsowych i innych płyt kartonowo-gipsowych, który nie był zalewany.

Wieku ściany

Wieku ściany ma wiele do czynienia z jak mniej więcej można usunąć ich tapeta. Płyty gipsowo-kartonowe produkowane przed 1940 był gips połączone z włókien drzewnych lub z włókna szklanego i suszone pomiędzy dwoma arkuszami papieru. Gips suszone w godny substancję. Tapeta z oryginalnej płyty gipsowo-kartonowe niepobudzanych może steam bo powierzchni wstaje na parze i szorowanie lepiej niż niektóre nowsze materiały płyty gipsowo-kartonowe, w których część gipsu zamienia się w papkę, gdy dostaje mokro. Tapeta jest nie spadając nowsze płyty gipsowo-kartonowej, należy pozostawić w miejscu.

Podkład

Ludzie nie nie zwykle używać podkład na ich ścianach przed wiszące tapety bo Sheetrock, stare płyty gipsowo-kartonowe lub tynk był chłonne powierzchni dla tapety wklej. Tapeta tkwi również. Zamiast ciągnąc w dół tapety, gdy chcieli odmalować, one po prostu umieścić tapety na tapety już na ścianach. Dzisiaj cienki papier powłoki na sucho lub gipsowe nie jest wystarczająco silne, aby trzymać mokre stosowania tapety kleje, i tak producenci doradzać klientom premiera płyty gipsowo-kartonowe na uszczelnienie go przed wilgocią. Ściągając tapeta z-zagruntować ściany prawdopodobnie będzie zniszczyć płyty gipsowo-kartonowe i wymagają jego wymiana.

Rozpuszczalnik

Octu może przyczynić się do rozpuszczenia i zmiękczają kleju na odwrocie tapety. Jeśli masz sprayem z zraszania ustawienie, można go używać do pokrycia ścian lekko z białego octu. Większość tapeta nie łatwo wchłoną ciecz, jednak i tak punktacji powierzchni papieru lekko z ostry nóż jest konieczne. Poznacie szybko czy tapeta będzie ciągnąć od niepobudzanych gipsowe lub płyty gipsowo-kartonowe lub jeśli musisz opuścić to miejsce.

Usunięcie alternatywa

A nie trudny wobec ciągnąć dobrze przyklejone arkuszy tapeta od niepobudzanych gipsowe lub płyty gipsowo-kartonowe, opcja jest do premiera na tapety i farby ściany. Takie podejście zapisuje Sheetrock w lub płyty gipsowo-kartonowe na integralność i zaoszczędzić godzin czasu. Jeśli jesteś zainteresowany z teksturą ściany nie są idealnie gładkie, dodać trochę kruszywa do zakończenia warstwę farby na bardziej teksturowane wykończenie.