Jak dodać Folder w iPhone zdjęcia

Podczas synchronizacji muzyki z komputera do iPhone, możesz przesyłać pliki bezpośrednio z biblioteki iTunes, muzyka na telefon. Synchronizowanie zdjęć, z drugiej strony, wymaga ustawić program lub folderu na komputerze jako urządzenie źródłowe dla zdjęcia, tak, że gdy dodasz nowe zdjęcia do programu lub folderu, one przenieść do iPhone następnej synchronizacji urządzenia z iTunes. W rezultacie dodając nowy folder do obszaru zdjęcia iPhone jest tak proste jak tworząc nowy folder w katalogu, ustawionych jako urządzenie źródłowe zdjęcie.

Instrukcje

• Włóż kabel Apple USB do podstawy iPhone, następnie do jednego z portów USB komputera. Otwórz program iTunes, jeśli nie uruchomi się automatycznie.

• Kliknij nazwę iPhone, a następnie kliknij zakładkę "Zdjęcia" zaznacz pole wyboru menu rozwijanego "Sync zdjęcia z", a następnie wybierz lokalizację, z której chcesz synchronizować zdjęcia--"iPhoto" lub "Zdjęcia", na przykład--z menu.

• Przejdź do folderu lub programu zestaw jako źródło dla zdjęć, a następnie utwórz nowy folder w nim. Jeśli folder zdjęcia jako źródło zdjęcia, na przykład, kliknij prawym przyciskiem myszy w nim i wybierz "Folder" z podmenu "Nowy". Kliknij dwukrotnie nazwę domyślnego folderu, aby nadać mu nową nazwę, a następnie przesłać jakieś zdjęcia, które chcesz umieścić w tym folderze do niego.

• Powrót do iTunes i kliknij przycisk "Sync". Czekać do synchronizacji, aby zakończyć, a następnie Wysuń iPhone. Wybierz ikonę "Zdjęcia" iPhone i zwróć uwagę, że nowy folder teraz pojawia się pod domyślnym katalogu "Camera Roll" i zawiera zdjęcia, dodanych do niej na komputerze.