8mm film czyszczenia kierunkach

8mm film czyszczenia kierunkach

Czyszczenie głowicy wideo 8mm jest podobne do czyszczenia inne rodzaje głowic magnetowidu z wyjątek, który jest mniejszy medium do pracy z. Większość producentów 8 mm mają swoje własne marki czyszczenia taśmy wideo dostępne w sklepie ani elektroniki. Jednak większość ludzi tech wideo zaleci, czyszczenie film 8mm ręcznie.

Przy użyciu kaseta

Istnieją trzy typy czyszczenia kasety, Oczyszczacze mokre, pralnie i połączenie mokry jak i suchy typów. Oni często pochodzą z szczotki do wymiatać kurzu w okolicach rzeczywiste wideo głowy.

Pralnie trzeba jedynie umieszczenia w 8mm VCR, podobnie jak wszelkie taśmy byłoby i następnie zepchnięci do gry. Czyszczenie taśmy zrobi resztę.

Mokre typy mają zestawie płyn do czyszczenia i muszą być stosowane do czyszczenia taśm przed wstawieniem, podczas gdy połączenie typu ma mokro czyszczenie systemu najpierw następuje: suche taśmy, która wchłania wilgoć głowy czystsze i pasty głowy taśmą.

Kasety są zalecane przez elektronika firm, które systemy video 8mm i po prostu trzeba być włożona do pracy. Wskazówek producentów korzystając z kasety czyszczącej.

Ręczne czyszczenie

Wielu zawodowych technika ludzie zgadzają się, że czyszczenie ręczne Video 8mm jest do zrobienia. Czyszczenie głowicy roztworu wzorcowego, dostępne w praktycznie każdym sklepie elektronicznym i spłaszczony wymaz zamszowej plusy. Lekko Zwilż zamszowej wymaz z roztworu i umieścić go w głowę, ręcznego włączania rzeczywistej głowy bębna do czyszczenia i Polski całej powierzchni.

Nigdy nie użyć wacika do administrowania głowa czyszczącego do głowy taśmy 8mm; Jeśli nie ma żadnych rozwiązanie dostępne, regularne czyszczenie głowicy tarcie alkoholu może być używane w ostateczności.