Narzędzia do pobrania blokady drzwi

Lockpicking'u jest sztuką otwarcie zamka bez klucza. Często związane z włamywaczy, lockpicking'u jest również praktykowane przez zawodowych ślusarzy i hobbystów. Według książki "Locksmithing" niektóre podstawowe blokady mogą być otwierane w ciągu pięciu minut, ale bardziej skomplikowanych można podjąć godzin lub nawet dni. A lekarzy potrzeba dużo praktyki i umiejętności, lockpicking'u wymaga stosunkowo niewielu narzędzi.

Wytrychów

Wytrychów są małe, cienkie kawałki metalu ze specjalnymi końcówkami oznaczało, aby pasowały do tumbers blokada. Niektóre wytrychów są zaprojektowane do użytku w wiosna kubek blokad, podczas gdy inne, takie jak wybiera półokrągłe, pracy do zamków z dysku kubków. Wąż wskazówka wytrychów są przydatne do szorowania, podstawowe do pobrania w którym pick jest otarł szpilki. Tej techniki można czasami ustawić wiele pinów na raz, skracając czas wymagany do pobrania blokada. Liberty odwołania stronie ostrzega przed wytrychów przy użyciu bardzo cienkiej tang (część między uchwyt i końcówki) ponieważ może działać jako źródła i zmniejszyć kontrolą operatora.

Klucze dynamometryczne

Zwany także narzędzi tokarskich lub napinacze, klucze dynamometryczne miejsce napięcie na wtyczce blokady i przytrzymywać Masownice blokady w miejscu. Gdy operator wykorzystał wytrycha wcisnąć wszystkie kubki, Klucz dynamometryczny włączeniu jak pewien klucz wobec otworzyć zamek. Napinacze są płaskie, często w kształcie S kawałki metalu z małe nacięcie w końcu. Pochodzą one w wielu rozmiarach i kształtach w zależności od poszczególnych blokad. Większość Ślusarstwo nosić różne klucze dynamometryczne.

Lock-Pick Gun

Lock-pick-pistoletem automatyzuje proces podstawowe Lockpicking. To obejmuje przystawki akcja wyzwalacz, który pozwala operatorowi na przenieść wybierać w blokada znacznie szybciej. Według Lockpicksonline tego typu narzędzie wymagają lżejszy nacisk na klucz napięcia niż normalnie wymagane. Gdy używany pomyślnie, lock-pick dział można otworzyć blokadę po kilku kliknięciach. Jednak one oferują znacznie mniej finezji niż konwencjonalne wytrychów i mogą uszkodzić blokada, jeśli zbyt często używane. Lockpicksonline ostrzega, że za pomocą pistoletu lock-pick zbyt wiele razy może rzeczywiście spowodować szpilki strzelać z butli, trwałe uszkodzenia zamka.