Jak korzystać z gnojowicy Mix dla cegieł

Jak korzystać z gnojowicy Mix dla cegieł

Powierzchni cegły ma wyglądać wszystkie swoje własne. Niestety gołej cegły nie iść z każdym wystrojem. Gdy trzeba zapewnić pokrycie, czy to stiuk lub płytek, trzeba warstwę więzi pomiędzy cegły i nowych powierzchni. Mix zawiesina zawiera warstwy. Po umieszczeniu nad cegły, gnojowicy zapewnia cienką, równej powierzchni, które można tworzyć, nowe płytki, stiuk lub tynk jak pragnął stworzyć nowy wygląd, pragnienie zniesienia.

Instrukcje

•Regularnie czyść powierzchni cegły z mycia neutralne pH i szczotki zarośla. Usunąć brud lub gruzu tworzą powierzchnię cegieł pędzelkiem aby uniknąć zakłóceń z mix gnojowicy. Przełącz się do betonu zmywaczy do usuwania oleju od ściany. Spłukać cegły z czystą wodą, aby usunąć do mycia. Umożliwić cegły pozostanie wilgotne stosowania gnojowicy uniknąć suchej cegły pijawka wilgoć z gnojowicy.

•Miksowanie gnojowicy klejenie w duże wiadro. Łączą w sobie mieszankę gnojowicy z dwóch części cementu, a następnie dodać wody, mieszając na wiertarkę zawierające trochę wiosła, aż do gnojowicy jest gładka o konsystencji grube ciasto.

• Myj gnojowicy na jeszcze wilgotną cegieł za pomocą sztywnej włosiem pędzla. Pokrycie powierzchni cegieł całkowicie z gnojowicy, budowanie cienką warstwą mieszanki. Stosuje się w dwóch warstw, każda około milimetra grubości, z pierwszego herbu, bieganie po powierzchni i drugą warstwę biegnącą 90 stopni pierwszy. Dwie warstwy pomogą zapewnić pokrycie powierzchni bez żadnych przerw.

•Automatycznie mix szlamu lekarstwo na czas zalecane przez producenta mieszanki. Pokrycie papki peklowane klejenie zaprawą natychmiast za najlepsze wyniki.

Porady & ostrzeżenia

  • Ochrony skóry, oczu i płuc z substancji chemicznych w mix i cementu nosząc długie ubrania, okulary ochronne, maski i pracy rękawiczki podczas całego procesu mieszania i stosowania.