Nie można uruchomić Weed Eater XR 20T

Weed Eater XR 20T uruchamia się poprzez złożony system paliwa, powietrza i świece. Obszary te trzy silnik musi działać poprawnie dla silnika do rozpoczęcia. Jeśli jeden jest nierówne, całego silnika nie można uruchomić lub mogą zacząć, ale umrze wkrótce po. Znalezienie który kawałek nie wykonuje pomoże Ci określić, dlaczego nie można uruchomić silnika.

Sprawdź powietrze przepływające

Przepływ powietrza potrzebuje precyzyjna regulacja stać się silnika. Podobnie jak zablokowany płuc zatrzyma człowieka, filtr powietrza zablokowanych zatrzyma twój silnik. Tłumik otwory spalonych gazów, więc też musi być wolne od przeszkód. Brud, węgla i innych materiałów będą trzymać się tych wejścia i wyjścia. Jeśli nie oczyszczone powietrze system w chwilę, należy rozpocząć tutaj. Jeśli trzymać systemu powietrze oczyszczone, może być czas na nowy filtr lub tłumik.

Sprawdź świece

Wiele wspólnych problemów związanych z uruchamianiem pochodzą złe świecy zapłonowej. Nie tylko przy całkowicie rozładowanej musi być wysoka ale trzeba też iskra tak jak przepływów paliwa do cylindra. Świece zapłonowe dostanie skorodowane lub brudne, po kilku miesiącach i zastępując je rozwiązać wiele problemów proste.

Cewka zapłonowa wewnątrz modułu generuje iskra i wysyła go do ołowiu drutu. Jeśli cewki lub drut nie jest gospodarstwa i dostarcza bezpłatnie, to nie ma znaczenia jeśli masz dobrego pluginu lub nie. Ponieważ układy zapłonowe wymagają wysokiego napięcia, lepiej zostawić tych napraw profesjonalny.

Sprawdź, czy paliwa

Gdy paliwo opuszcza zbiornik to idzie do gaźnika, gdzie miesza się z powietrzem i idzie cylindrze. Właściwego mieszanką gazu i powietrza w odpowiedniej ilości, musi dotrzeć do cylindra dokładnie w chwili skacze iskra. Brudne zbiorniki paliwa, filtry paliwa podłączony, węże paliwowe brudne i złe Gaźniki są jednymi z najbardziej typowych problemów, które spowoduje zatrzymanie przepływu paliwa. Nieszczelności w systemie może również spowodować napływ powietrza, który będzie równowagi mieszaniny i silnik nie chce Zapalić.

Bardziej poważne

Podczas gdy paliwa, świece i powietrze są najłatwiejsze dla nikogo, aby sprawdzić, inne, bardziej poważne problemy, może wystąpić, że wyłączy silnik. Te problemy odnoszą się generalnie do kompresji i podciśnienia wewnątrz wewnętrznego silnika, które są niezbędne do ssania i ruchu potrzebne w pozostałej części wymienione. Jeśli twój aparat nie może posiadać ciśnienie z powodu wycieku powietrza, możesz nie być w stanie włączyć rozrusznik liny i koło zamachowe. Niestety wiele z tych problemów trzeba konserwator naprawić.