Jak zbudować szuflady jaskółczy ogon stawy

Jak zbudować szuflady jaskółczy ogon stawy

Przy budynku szuflady jaskółczy ogon stawów, zwiększa wytrzymałość stawów, podczas gdy w tym samym czasie zapewniając atrakcyjny wygląd rogi. Szuflady za pomocą stawów jest zbudowana podobnie jak wszelkie inne szuflady, różnica w budowie jest przygotowanie stawów, sami. Stawu jaskółczy ogon składa się z powiązanych ze sobą krawędzie na przylegające części. Sekcje te blokady są kąty, płomienny się ku podstawie stawu aby zapobiec kawałki zgięcia w obszarze dołączył. To jest ten pod kątem blokady, która zapewnia wzrost siły wspólnego, pozwalając szufladzie prowadzić większą wagę niż to byłby przy pomocy innych wspólnych typów.

Instrukcje

•Measure przestrzeni szuflady z centymetrem do określenia wymiarów swojej szuflady. Odjąć cala od szerokość i wysokość szuflady otwór wielkości szuflady.

•Kawalki arkusze sklejki, przy użyciu tabeli Piły do bocznych do szuflady. Użyj dostosowane pomiaru wysokości minus 1/2 cala na wysokość paneli i zrobić równa głębokości szuflady otwarcie minus 2 cali długości paneli.

•Kawalki przednie i tylne panele szuflady ze sklejki 3/4-calowy. Używać jako długość przednie i tylne panele dostosowane pomiaru o szerokość szuflady. Że wysokość paneli takie same jak wysokość bocznych.

Ustaw na końcach kawałki razem pod kątem 90 stopni do tworzenia kwadrat. Miejsce tylne kawałek przed kawałek po prawej stronie z kończy się opróżnić. Mark szerokość tylnej kawałek na stronie kawałek z ołówkiem. To należy pozostawić wiersz po drugiej stronie kawałek 3/4-cal w dół od końca, który dołączy do tyłu kawałek. Powtórz ten proces na tylne kawałek za pomocą kawałka stronie opuścić linię 1/2-cal w dół od strony kawałek kończy. Będą one podstaw kawałki wpisują.

•Mark kątowa linie rozciągający się od linii bazowej na stronie kawałek się 3/4 cala do końca kawałek strony. Miejsce kąty, tak, że oni pochodni się jak linia porusza się z końcem kawałek do podstawy, pozostawiając około 1/2 cala w pochodni u podstawy każdego kąta.

•CLAMP stronie kawałek drewna w imadle. Cięcia kątów z drewna przy użyciu miniwczepów Piła. Przebić się przez 1/2-calowy baz z młotka i dłuta drewna. Ten wola dawać ty ogony twój wpisują wspólnego.

•CLAMP tylne kawałek drewna w imadle. Miejsce kawałek strony na krawędzi tylnej kawałek gdzie chcesz utworzyć wspólny z końcem tylne kawałek wylewać do końca kawałek strony. Zaznacz kształt ogony na tylne kawałek z ołówkiem, a następnie usunąć kawałek strony. Linie biegnące przez miejsce kawałek ogona na tylnej, więc będziesz wiedzieć, które kawałki chcesz zachować jak szpilki na jaskółczy ogon wspólne miejsce.

•Kawalki prosto w dół linii oznaczonych w tył kawałek drewna z połączenia widziałem aż do oznaczonego podstawy. Usunąć drewna u podstawy cięcia między sekcjami nieoznakowany pilarką radzenia sobie ze stresem, utrzymywanie nienaruszone oznaczone części utworu. Zrobić cięcie wzdłuż zaznaczonej linii podstawy. Usunąć wszelkie pozostałe materiały na dole szpilki z dłuta.

•Powtórz miniwczepów proces dla pozostałych części szuflady. Sprawiają, że przód i tył szuflady panelu pin kawałki na obu końcach i panel ogon bocznie.

•Nałóż klej do przestrzeni pomiędzy szpilki, a następnie umieścić przylegających kawałek ogona na koniec planszy. Dotknij cięć pod kątem delikatnie w dół nad kołkami z młotka aż dwa kawałki leżą równo z 90-stopniowym kącie.

•VLounge pozwala wykonywać poza pomiarami dołączył do szuflady ramki i wyciąć kawałek sklejki 1/4-cala deska do pomiarów. Miejsce sklejki na ramki i dołączyć go do ciała ramki za pomocą klej do drewna, aby na dnie szuflady.

•Kawalki panelu przednim szufladzie z 3/4-cal gruby drewna swojego wyboru dopasować Mebel, że jesteś wprowadzanie do szuflady do. Zrobić ten rozmiar od ten przedni panel 1-1/2 cala większy niż z przodu szufladzie. Zabezpieczyć panel na froncie szuflady za pomocą dwóch wkrętów drewna 1-1/4-calowy umieszczone przez centrum przedniej części szuflady i w centrum panelu przednim o 2 cale z każdej strony przedniej szuflady. Będzie ten dekoracyjny przód szufladzie.

•Sand wszystkie cięte krawędzie wygładzić papierem ściernym gradacji grzywny. Zamontować szuflady za pomocą niezależnie od systemu mocowania, wolisz, lub taki, który jest już obecny w mebel.

Porady & ostrzeżenia

  • Używać grzbietnicą znacznik stolarski oznaczania kątów ogonami zamiast je ręcznie do utrzymania jednolitego ogony.