Jak malować bloku żużel do wygląda jak cegła

Jak malować bloku żużel do wygląda jak cegła

Bloki żużlowe są stosowane w budownictwie ze względu na ich łatwą instalację, trwałość i niskie koszty. Wrażenie, że bloki zapewnia, jednak jest bardzo prosty i użytkowe. Dość prosty sposób można ukryć bloki żużlowe wygląd jest przez faux malarstwo im wyglądać jak mur z cegły.

Instrukcje

•Wskaźnik umyć ściany i pozostawić je do wyschnięcia na około 24 godziny.

•Paint ściany z podkładu. Zacznij od cięcia wzdłuż krawędzi ściany poprzez zastosowanie podkładu pędzlem farbą. Użyć gładkich, a nawet obrysy podczas stosowania podkładu. Pokrycie z główną częścią ściany za pomocą wałkiem. Obejmuje obszar, który mierzy około 3 metrów placu przed przejściem do następnej sekcji. Umożliwić podkład do suchej. To zwykle trwa 4-6 godzin, ale przeczytać instrukcje na może być pewny.

•Paint ściany w kolorze, który jest używany do reprezentowania zaprawy faux cegieł. Jest to kolor, który pojawi się w luki między cegłami faux. Należy użyć tej samej techniki, używanego do zagruntować. Umożliwić wyschnięcie farby.

•Build znaczek aby zastosować wzór cegła na ścianie. Zacznij od cięcia gąbki syntetyczne do wielkości cegły (7 1/2 cala długości 2 1/4 cala wysoki jest standardem). Cięcie arkuszy sklejki 1/2-w., który mierzy 39 i 3/4 cala długości i 11 cali wysokie. Przyklej gąbki do sklejki. Cztery rzędy cegieł, z pięć cegieł w wierszach 2 i 4 i cztery cegły w programie wiersze 1 i 3. Sfera gąbki w każdym wierszu, ten sam sposób, że cegły są rozłożone, utrzymanie 3/8-calowe lukę między gąbki i wokół zewnętrznej krawędzi planszy, gdyż jest to standardowy odstęp między cegłami.

•Nałóż farby chcesz użyć dla cegieł na pieczęci z wałkiem.

•Nałóż gąbki stempel. Start w górnym rogu i nacisnąć znaczek mocno o ścianę. Przejść do następnej sekcji, utrzymanie 3/8-calowe luki między aplikacjami. Obejmować całą ścianę przy użyciu tej techniki i umożliwić wyschnięcie farby. Poziomnica laserowa umożliwia przedstawienie Przewodnik po tłoczenie wzór cegła na ścianie. Jest to narzędzie, że można kupić lub wypożyczyć że projekty lasera na długości ściany, aby utworzyć linię prostą.

• Napełnij parafiną luki po lewej niepomalowanych pieczęcią przez cięcia gąbka do dopasowania spacji na ścianach. Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę 3/8-calowe odstępu dookoła każdej cegły pomiaru pomieszczenia. Zastosowanie farby na koniec gąbki i naciśnij gąbkę na ściany w pomieszczeniach lewy goły pieczęcią. Umożliwić wyschnięcie farby.

Porady & ostrzeżenia

  • Nie zajrzeć do lasera z poziomu laserowego lub butów Poziomnica laserowa w oczy.