Jak rozwiązywać problemy z Sony DSC-T10

Jak rozwiązywać problemy z Sony DSC-T10

Sony CyberShot DSC-T10 jest kompaktowy point-and-shoot aparatu cyfrowego. Przenośny aparat sportowe 7,2 megapiksela Carl Zeiss Lens z zoomem optycznym 3 x. Podczas gdy urządzenie jest w większości proste w obsłudze, z czasem można napotkać kilka problemów przy pomocy ono. Na szczęście wiele z tej kwestii mogą być skorygowane bez konieczności wysłać z aparatu w celu naprawy.

Instrukcje

• Absolutorium aparatu cyfrowego Sony CyberShot DSC-T10, jeśli wskaźnik baterii jest wyświetlane błędne informacje. Naładować baterię i włożyć go powrotem do aparatu. Wskaźnik baterii wyświetla teraz poziom odpowiedni ładunek informacji.

• Sprawdzanie użycia karty pamięci, jeśli są w stanie strzelać więcej zdjęć. Usuwanie obrazów, jeśli karta jest pełna i spróbować wykonać kolejne zdjęcie. Jeśli karta nie jest pełna, usunąć go z Sony CyberShot DSC-T10 i zapewnienia, że szary zakładkę na stronie memory stick nie jest w pozycji "LOCK". Miejsce pamięci z powrotem do aparatu i to zacznie działać prawidłowo.

• Czyścić obiektyw aparatu Sony CyberShot DSC-T10 w użyciu ściereczką z mikrofibry. Tkanina ta będzie delikatnie usunąć brud z obiektywu bez zarysowania lub uszkodzenia go. Usuwanie odcisków palców i brud z ekranu wizjer LCD przez wycierania go szmatką z mikrofibry.