Jak chronić ściany z wózka inwalidzkiego

Jak chronić ściany z wózka inwalidzkiego

Wiele szkód odbywa się do ściany na wózku inwalidzkim, gdy ściany są zbyt wąskie lub mieć wiele. Zainstalować na wózkach ściany osłony do chronić swoje ściany z tego szkody. Ściany osłony są w różnych kolorach, które można dopasować do wystroju. Strażnicy też przyjść w różnych rozmiarach i są one dostępne w przezroczystego plastiku, biały z tworzywa sztucznego lub aluminium pokryte winylu.

Instrukcje

•Decide które sale trzeba ściany strażników, a następnie określić funkcjonalne celem tych strażników. Niektóre ściany strażnicy mają uchwyty, które pozwalają trzymać je w przypadku spadku. Pozostałe ściany osłony mogą być umieszczone w niektórych dziedzinach takich jak bliżej podłogi, aby zapobiec uszkodzeniu do ściany.

•Decide jaki rozmiar straży ty potrzebować. 3-calowy guard chroni ściany od dołu fotela koła i 6-calowy guard chroni ściany na poziomie fotel.

• Kup straży online, przy pomocy medycznej dostawy sklepu lub od głównych sprzedawcy.

•Użyj śrubokręt, aby zabezpieczyć ściany osłony pionowo na obszarach gdzie wózki inwalidzkie czy najwięcej szkód. Większość ścian, strażnicy pochodzą z Nawiercone otwory i śruby do mocowania.