Trener torebki: Informacje na temat cen

Trener torebki: Informacje na temat cen

Autokar marki poczyniła skórzanych od 1941 roku i sprzedaje przedmioty w różnych cenach. Punkt sprzedaży detalicznej oferuje wysokiej jakości torebki, portfele, akcesoria i elementy pochodzą z numer seryjny i Dożywotnia gwarancja. Towarów zazwyczaj są uznawane za luksusowe przedmioty w rozsądnych cenach, i jest to możliwe dla kupujących znaleźć okazje na różnego rodzaju produkty trener.

Zmienić torebki

Jednym z najbardziej ekonomicznych sposobów na zakup element trener jest kupić drobne portmonetka lub portfel. Te elementy mogą rozpocząć się na około 38 $ i można go nawet o 98 dolarów. Największy, decydującym czynnikiem w ile jest trenerem produkt będzie kosztować tkanina typ i rozmiar i dodatkowych kosztów mogą być dodawane do specjalne ozdoby.

Wristlets

Wristlets są modne produkty, które są popularne wśród młodych kobiet. Charakteryzują się one przez cienki pasek, który pozwala przewoźnik powiesić torebkę z jej nadgarstek. Wristlets są ekonomiczne, jak one są zwykle mniejsze niż tradycyjne portfel, a trener wristlets zaczynają się od około 48 dolarów, ale może kosztować ponad $100 dla tych z tkaniny specjalne i metali.

Małe torebki

Kupujący zakup małą torebkę trener zazwyczaj spędzić co najmniej 140 dolarów. Małe, trener style to sprzęgło, etui, swingpack i crossbody i te style będzie tradycyjnie wahają się od $138 do $258, choć małe torby trener z tkaniny faux Pythona lub kryształów może kosztować ponad $300.

Średnie i duże torebki

Średnie i duże torebki trener zaczynają się od około 250 zł, ale ceny mogą się zmieniać w zależności od wielkości i stylu. Trener średnich torebki zawierają style jak hobo i tornister i te torby zwykle kosztować od $250 i 350 dolarów. Dużych style zawierają carryall i torba na ramię, i te torebki zaczynają się od około $350, ale może kosztować ponad 600 dolarów dla niektórych specjalnych stylów.

Trener placówek

Kupujących rokowań może chcesz spróbować trener sklepów. Te sklepy znajdują się w centrach handlowych w kilku dużych miastach w Stanach Zjednoczonych i oferują głębokie zniżki na tradycyjne trener ceny. Większe style torby można znaleźć jak nisko jak $150, i mocno zdobione wristlets można znaleźć za 40 USD. Trener placówek mają własną linię torebki, i style są podobne ale nie takie same, jak te Znalezione w zwykłych sklepach trener.