Jak dbać o kolendry pomieszczeniu

Jak dbać o kolendry pomieszczeniu

Kolendra rośnie jego najlepsze liści fajne wiosną i wczesnym latem dni. Upałów powoduje, że rośliny kwiaty, podczas mrozów zabija kolendry. Utrzymanie garnek zioło pomieszczeniu przez cały rok zapewnia, że masz świeżej kolendry dostępne zawsze, gdy trzeba go. Po kolendry kwiaty liście tracą aromatyczny smak, ale można zbiory nasion do użytku jako kolendry. Kolendra rośnie szybko, więc zacząć nowej puli tak szybko, jak stary kwiaty zachować świeżej kolendry pomieszczeniu rośnie.

Instrukcje

• Ustaw garnek kolendry w okno, w którym otrzymuje sześć godzin lub więcej bezpośrednie działanie promieni słonecznych, takich jak w oknie od strony południowej lub zachodniej. Zestaw osprzętu światło jarzeniowe rosną powyżej zakładu w celu uzupełnienia naturalnego światła, jeśli nie masz odpowiednio nasłonecznionym miejscu kryty.

•Wskaźnik Wbitej kolendry dokładnie gdy szczyt Cala gleby czuje się suche. Rośliny nie toleruje gleb zbyt wilgotnych lub zbyt suche, więc uniknąć overwatering i stojącej wody w zasobniku puli lub kroplówki.

•Fertilize kolendry co sześć tygodni z rozpuszczalnych pożywki dla ziół lub liści rośliny. Stosowanie nawozu po kursie zalecane na etykiecie do wielkości puli.

•Harvest kolendry gdy łodygi są co najmniej 4 cale. Wyciąć z powrotem łodygi jak trzeba je z poza zakładu. Cofać się całą instalację do połowy jego wysokości gdy jest między 6 a 8 cale. Okresowo cięcia roślin z powrotem zachęca do dalszego wzrostu liści i zapobiega kwitnienia.

Porady & ostrzeżenia

  • Jeśli chcesz, nasiona kolendry, zatrzymanie cięcia z powrotem kolendry i pozostawić do kwiatów. Formularzu nasiona po kwitnieniu. Zbiorów po głowy nasiona suche na zakład.