Neo kąt podstawy prysznic przecieka

Gdy neo kąt brodzików wycieki, crack jest gdzieś w bazie. Prysznic podstawy są wykonane z włókna szklanego lub akryl, i ich naprawy polega na dodaniu patch włókna szklanego paski prawdziwe z włókna szklanego i żywicy. Łatanie nawet duże pęknięcia jest procesem dość proste, ale to wymaga trochę umiejętności. Zakończenie projektu wymaga niektóre znajomości z włókna szklanego i żywice, jak również co najmniej dwa dni do zakończenia naprawy, ponieważ materiały potrzebne do wyschnięcia przez noc.

Instrukcje

•Gouge się roztrzaskać obszaru za pomocą narzędzia obrotowe i tarczy do fazy po obu stronach crack, który jest 12 razy tak szeroki, jak grubość brodzików. W większości przypadków, które jest od calowych 3/32 do 1/8 cala. Usunąć zadziory z krawędzie fazowane obszaru z brzytwa lub papierem ściernym gradacji 120.

•Kawalki z włókna szklanego paski z włókna szklanego arkusze, aby dopasować długości pęknięcia, co każdy nieco węższy niż poprzednie taśmy. Wykorzystanie Nożyce do cięcia taśmy z włókna szklanego. Najszerszy pas leżał w ten roztrzaskać.

•Miksowanie z włókna szklanego żywicy i utwardzacza w małym pojemniku z mieszania trzymać. Dodać jedną kroplę utwardzacz dla każdego 1 szklanka żywicy, lub wykonaj proporcji mieszania wskazany na instrukcje utwardzacza.

•Spread mieszaniną utwardzacza żywicy z włókna szklanego nad taśmy z włókna szklanego w ten roztrzaskać rezygnować pędzel. Dodawać stopniowo węższe paski z włókna szklanego w ten roztrzaskać i malować każdy pasek mieszaniną utwardzacza żywicy. Umożliwia naprawę wyschnąć całkowicie przez 24 godziny.

•Sand Naprawa gładki papier ścierny 120-męstwo, a następnie 200-żwiru. Wytrzeć szlifowaniu pył szmatą.

•Paint powierzchni naprawy z żelu płaszcz lub z włókna szklanego wanna Renowacja farby w aerozolu może. Użycie produktu, który pasuje do koloru base prysznic. Pokrycie powierzchni równomiernie z spójne uderzeń i wtapianie krawędzi do mieszanki do naprawy z resztą podstawy prysznic. Pióro uderzeń w każdej krawędzi, aby wtopić krawędzie i tworzyć lepsze dopasowanie. Niech farby suche na 24 godziny przed użyciem pod prysznicem.