Jak do propagowania Hurma drzew

Japonka Persimmon drzewo (Diospyrus kaki), również powszechnie określa się jako Hurma Oriental, woli cieplejsze klimaty i nie najlepiej w miejscach z lata łagodne i umiarkowane zimy. W zależności od odmiany drzewa mogą rosnąć tak wysoki jak 40 stóp i ogólnie ma bardzo mało szkodników problemów. Japoński Persimmons pyszne owoce, ale są jednym z najtrudniejszych drzew do propagowania może mieć kilka prób, zanim sadzonki przeszczep prawidłowo.

Instrukcje

Rozmnożeniowego Hurma Wschodnia

•Collect dzika sałata nasiona roślin dzikich persimmon jak najszybciej persimmon owoc jest dojrzały po upadku. Umyć nasiona. Nasiona roślin w tym miejscu ma swój Hurma drzewa rosną.

•Gather szczepienia drewna z preferowanym drzewa różnych Hurma Wschodnia. Wygląd dla początkujących macierzystych o grubości 1/4 do 1/2 cala. Cięcia pędów pod kątem 30 stopni do o długości 7-calowy. Zanurzyć przecięte końce pędów do szczepienia wosku. Za pomocą wilgotną gazetę lub ręczniki papierowe, owinąć szczepienia drewna, umieścić ją w plastikowej torbie i przechowywać w lodówce.

•Wyjąć szczepienia drewno po sadzonki osiągnęły co najmniej 1/4 cala (może to zająć więcej niż jednego sezonu wegetacyjnego). Zrobić gładkie przekątnej cięcia w drewnie.

• Naciśnij szczepienie drewna do gleby przy sadzonkę i wyrównać szczelnie. Stosowanie szczepienia taśmy do zabezpieczenia sadzonka do kawałka drewna szczepienia.

Porady & ostrzeżenia

  • Jak drzewo zaczyna się rozwijać, usunąć taśmę szczepienia do zapewnienia prawidłowego wzrostu. Cierpliwość; może to potrwać kilka prób uzyskania przeszczep, który trwa.