Fakty o Apple pobrania

Fakty o Apple pobrania

Zbieranie jabłek jest działalnością, która zawiera ćwiczenia i smaczne wynik. Zgodnie z USA Apple stowarzyszenia jabłka wzrostu w dolnej 48 państw. Najwyższym produkujące Państwa jabłko obejmują Pennsylvania, California, Michigan, Virginia, Waszyngtonie i Nowym Jorku. Owocnica w 1998 był największym kiedykolwiek na rekord, produkujących ponad 277 milionów kartonów. Wiedząc, czego szukać, gdy zbieranie jabłek jest kluczowe dla zapewnienia najlepszych wyników.

Tekstura

Jabłek zbierane od drzew są bez stłuczeń, i że mają zwartą konsystencję. Delikatnie wycisnąć apple i jeśli czuje się miękkie, wybierz inny. Porównać wygląd kilka jabłek, które pomogą Ci ocenić jędrność. Choć jedno jabłko może czuć się firmy na swój pierwszy wycisnąć, porównując ją do innego może szybko udowodnić swój pierwszy instynkt źle. Jabłka powinny być firma produkować ostre tekstury po zjedzeniu.

Kolor

Mimo, że może od razu Myślę, że reddest jabłka na drzewie jest ripest apple, nie jest to niekoniecznie jest prawdą. Każda odmiana Apple ma inny kolor, zatem Dokonywanie wyboru w oparciu o kolor sam to nieskuteczna Metoda. Jabłka zakresu w kolorze od ciemnej czerwieni, takich jak "Red Delicious," ciemne lub jasne zielone, takich jak apple "Granny Smith".

Porady od rolnika

Nikt nie zna dojrzałości owocnica jak samego rolnika, tak mówić do niego. Jeśli rolnik nie jest dostępny, porozmawiać z pracowników w gospodarstwie, o które odmiany są ripest. Większość jabłoniowych produkować więcej niż jedną odmianę jabłka, i wiedząc, jaki typ jest prawdopodobne, aby być dojrzałe do zbioru jest tak łatwe, jak prosi. Większość odmian wymagają różnych ilości dni dojrzewają, a właściciel gospodarstwa lub jej personelu powinny móc zapewnić wgląd w którym jabłka są gotowe.

Techniki podnoszenia

Jabłka mają tendencję do dojrzewają od wewnątrz, zewnętrzne gałęzie, co oznacza, że jabłka na zewnątrz drzewa są bardziej narażone na dojrzałe niż te znajdujące się na oddziałach wewnętrznym. Wybierz jabłka i górę spływa to oddział i zakończyć ruch przez skręcanie. A nie ciągnąc jabłko z drzewa, przekręcając ją prawdopodobnie opuści macierzystych w miejscu. Niektórzy rolnicy raport pozostawiając macierzystych w apple pomaga utrzymać go dłużej świeże i zapobiega rot. Nigdy nie bój się jabłka, które spadają na ziemię jak wybrać inne z drzewa; poległych jabłka są po prostu tak świeże i mogą być zabierani bez obawy.