Zastosowań AAA tymczasowe członkostwo karta

Zastosowań AAA tymczasowe członkostwo karta

AAA oferuje więcej niż tylko drogowa pomoc. Najlepszą częścią członkostwa jest, że są w stanie wykorzystać wszystkie zalety trzymając karty czasowego, który może być wydrukowany z Internetu. Zachować karty pod ręką i Dowiedz się, numer identyfikacyjny do skorzystania z jednego z tych świadczeń.

Pomoc drogowa

AAA jest znany jej pomoc drogowa. Jeśli jesteś podróżowanie i kończy się z sytuacji kryzysowej, AAA jest na zawołanie. Oni mają swój samochód odholowany, naprawić gumę lub nawet dostać ślusarz, jeśli masz zablokowane klucze w samochodzie.

Money Management

AAA i oferuje szeroki wachlarz usług finansowych. AAA może pomóc zakupu lub refinansować twój następny pojazd. Oferuje on również karty kredytowe i pożyczki osobiste. AAA usługi finansowe obejmują także płyty CD, IRA i kont rynku pieniężnego dla budowania swoje oszczędności.

Leki

AAA członkowie mają również dostęp do zniżki leki dostępne dla członków. To ma 57,000 aptek uczestniczących, oferując zniżki 15 procent na marki i 35 procent na leków generycznych. AAA oferuje zniżki na leki domowych, zbyt.

Usługa Assistance

Online AAA mapowania i kierunkach są podobne do kierunków oferowanych przez innych głównych usług internetowych takich jak Google i Mapquest. Mapy można lista restauracji i stacji benzynowych w drodze, aby wiedzieć dokładnie, gdzie się zatrzymać. Nie tylko one dają mapy online, AAA oferuje kompleksowe usługi biuro podróży, które mogą pomóc dokonać rezerwacji następny rejs, hotel, lot i Wynajem samochodu.

Zakupy

Po zalogowaniu się do członkostwa można wpisać kod pocztowy znaleźć w lokalnym biurze AAA. Również pozwala zobaczyć, co lokalne firmy oferują zniżki dla członków AAA. Otrzymasz również rabaty od detalistów, jak Barnes i Noble i miejsce docelowe. Inne wspólne rabaty są Hotele i parków rozrywki.