Jak zbudować GPS Tracker, tanio i łatwo

Jak zbudować GPS Tracker, tanio i łatwo

Być może chodzi o aktywność swoich dzieci w sobotnie wieczory, lub może chcesz wiedzieć, dlaczego twój mąż lub żona do domu z pracy jeszcze. Jeśli martwisz się o bezpieczeństwo swojej rodziny, a następnie o GPS tracker jest tani i skuteczny sposób, aby umieścić swój umysł na łatwość. Dzięki dzisiejszej technologii nawet nie trzeba kupować dodatkowego urządzenia. Tani telefon komórkowy i kawałek wolnego oprogramowania możesz mieć GPS tracker w ciągu godziny.

Instrukcje

• Zakupić pre-paid telefonów komórkowych, które w 2010 roku są dostępne w mniej niż 50 dolarów w większości sklepach wielkie pudło i elektroniki. InstaMapper, popularny producent oprogramowania GPS, poleca Motorola i425 lub inne telefony impuls do tego celu. Tych telefonów pre-paid zwykle mają plany danych, które są mniej kosztowne niż inne rodzaje telefonów komórkowych.

• Wybierz usługę Darmowe GPS (patrz źródła).

• Zamów usługę, wybrane przez utworzenie nazwy użytkownika, wprowadzając prawidłowy adres e-mail i tworzących hasło.

• Wejdź w link że będzie otrzymywać za pośrednictwem poczty e-mail i pobrać i zainstalować oprogramowanie w telefonie komórkowym.

• Przejdź do strony internetowej, gdzie jesteś zarejestrowany i zaloguj się. Telefon, który właśnie skonfigurowano pojawi się na mapie jako czerwoną kropką umiejscowioną obok nazwy użytkownika. Można teraz uzyskać takie dane jak długości, szerokości, historii ruchu, prędkości i pozycji.

• Pomagać członkowie Twojej rodziny z konfigurowania ich telefony i rejestrację w usłudze GPS.

• Dodawanie znajomych i członków rodziny przez kliknięcie na przycisk "Dodaj przyjaciół i rodziny" i wprowadzając ich nazwy użytkownika. Teraz będą mogli śledzić ruchy kto podpisał na usługę i wiedzieć, kiedy są w pobliżu.

Porady & ostrzeżenia

  • Darmowe GPS oprogramowanie śledzące transmituje duże ilości danych, więc upewnij się, ten telefon ma szybkość przesyłania danych bez ograniczeń.