Domowe palacz Grill plany

Palacz grille dostarczyć, niska temperatura gotowania w długim okresie czasu. Duże pieczenie wieprzowiny lub wołowiny, nogi Baranka, całych kurczaków lub indyków i nawet sera koła są produkty żywnościowe odpowiednie miejsce na grill na palacza. To jest bardzo łatwo stworzyć na tani palacz grill ze wspólnego gospodarstwa domowego.

Pudełko

Możesz zrobić głównej komory palacz z niemal wszystko. Musi być wystarczająco duży, aby pomieścić wszystkie urządzenia i elementy, aby być gotowane. Niskie temperatury grill palacz nie więcej niż 220 stopni f umożliwiać ty wobec używać prawie żadnych materiałów, nawet łatwo palne ones. Można użyć materiałów izolacji, ale to nie jest konieczne. Można użyć kartony, doniczki z terakoty, czyste metalowy kosz można, chłodnicy lub starej obudowy zamrażalnika. Powinno być otwory wentylacyjne w górnej i dolnej części okna głównego. Upewnij się, aby podnieść komory kawałkami skał lub drewna więc wystarczająco dużo powietrza może płynąć w od dołu i upewnić się, że pojemnik jest poziom i solidne.

Ciepła

Następną rzeczą, którą musisz jest źródłem ciepła. Elektryczny element jest idealne; żadnego rodzaju otwarty płomień lub węgiel będzie zagrożenie pożarowe. Korzystać z płytą grzejną i umieść go na dolnej, zapewniając sprawia, że brak kontaktu z innymi materiałami w grill palacz.

Źródła dymu

Do dymu trzeba będzie ognioodporne pojemnik umieszczony na płycie grzejnej. Dyskonty sprzedać żeliwa palacz pola dla tego celu. Alternatywnie można użyć patelni żeliwnych, tak długo, jak nie to antyadhezyjną. Moczyć wióry drewniane w wodzie, osączyć i wypełnić pole patelni lub palacz z nimi. Można kupić o smaku zrębków w prawie każdym supermarkecie, zniżki sprzedawcy lub majsterkowanie wylot.

Źródłem wilgoci

W boxie patelni lub palacz miejsce jednorazowe aluminium cyna kołowy na stojaku regularne grill. Wody jest konieczne utrzymać ciepło wilgotne i przetargu. Pan również będzie działać jako łapacza kroplówki. Umieścić ciasto cyny powyżej źródła ciepła, ale nie wystarczająco blisko, aby gotować wodę. Wrzącej wody wyniki w parze żywności, nie wędzone. Pozycji na innym stelażu powyżej wody pan mięsa lub sera. Można także zainstalować Wieszaki dla elementów należy gotować, ale to nie jest konieczne.

Temperatury

Umieścić termometr zwykły piec na grillu palacz. Sondy przyklei się do komory głównej można monitorować temperaturę wewnątrz podczas palenia. Alternatywnie umieścić mięso termometr Sonda do mięsa, więc można powiedzieć, kiedy odbywa się mięso.