Jak wybrać odpowiedni rozmiar felgi

Aby wybrać odpowiedni rozmiar felgi, musisz wiedzieć, że niektóre rozmiary obręczy można poprawić lub umniejsza niektórych aspektów osiągi Twojego samochodu. Aby zoptymalizować swój rozmiar obręczy, musisz wiedzieć jak konkretnych kształtów obręczy i rozmiarów wpływają na Twój pojazd.

Instrukcje

• Zmierzyć rozmiar felgi fabryczne w samochodzie, lub odkopać samochód instrukcji i wyszukiwać według specyfikacji fabrycznej dotyczące rozmiaru obręczy. Większość pojazdów można zamontować felgi, które są kilka centymetrów większe niż felgi fabryczne. Zmienianie rozmiaru obręczy wpływa na styl i osiągi Twojego samochodu w bardzo specyficzny sposób.

• Decyzję w sprawie felgi, które są mniejsze niż obecny felg, jeśli chcesz nieco zmniejszają ogólną masę samochodu. Natomiast nie mogą wystąpić znaczne ulepszenia wydajności paliwa lub wydajności po prostu zmieniając swoje felgi, należy pamiętać, że posiadanie samochodu jest maraton, nie sprint. Oszczędności kilka groszy na gaz każdy wyjazd można dodać do znaczne sumy w ciągu życia Twojego pojazdu.

• Zdecydować się na szerszym felgi, jeśli szukasz do poprawy wydajności i obsługi samochodów. Felgi o średnicy poziome szersze pomoże przyspieszenia w samochodzie i poprawy jego pokonywania zakrętów.

• Zaznacz felgi z wyciągniętą pionowej średnicy felgi wyglądać dobrze przede wszystkim. Felgi rozmiar wydłużone, pionowe wydają się być bardziej estetycznie niż felgi poziomo rozciągnięty lub tych, które są idealnie okrągłe.

• Przejdź do felgi, które są 1 lub 2 cale większy niż fabryka felg połączyć nieco lepszą wydajność z nieco poprawy estetyki. A poziomo wyciągnął felgi są najlepsze trasy, aby przejść do uzyskać więcej prędkości z samochodu i pionowo wyciągnął felgi są złoty standard w ostrych wygląd, można podzielić różnicę. Duże felgi zrobić trochę obu.

Porady & ostrzeżenia

  • Poprosić mechanika lub samochodowych professional o odpowiedniej wielkości przesunięcia o felgi w samochodzie. Jeśli nie dostaniesz przesunięcie prawej, może zepsuć obsługi lub kierownicy w samochodzie.
  • Jeśli wybierzesz opcję niestandardowe felgi, mieć absolutną pewność, że maksymalna obciążalność jest prawy pod kątem twój samochód lub ciężarówkę.
  • Jeśli wybierzesz chromowane felgi przędzenia, spodziewać się zapłacić cenę mocny. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli wybierzesz felgi, które obracają się nawet, gdy samochód nie porusza.