1982 roku Yamaha 650 specyfikacje

Yamaha XJ 650 był model motocykla cruiser, który został wprowadzony w 1980 roku. Yamaha XJ 650 dalszej produkcji aż do 1983 roku. Wysokiej wydajności motocykl był także nazywany północy Maxim i został wyprodukowany przez Shizuoka, Japonia oparty Yamaha Motor Company, Limited.

Silnik

Yamaha XJ 650 ma prosto cztery spalinowy silnik, który jest również nazywany inline cztery silnik. Prosto cztery silniki składa się z czterech cylindrów, jak sama nazwa wskazuje, wszystko co są ułożone w rzędzie prosto przez skrzyni korbowej, czyli ustawienia regionalne dla wału korbowego. Yamaha XJ 650 ma czterosuwowy silnik, który jest typem silnika, który wymaga dopełnienia czterech osobnych pociągnięć do zarządzania pełne cykle. Cztery kreski są spożycie, kompresji, spalin i moc. Motocykl ma pięć biegowa skrzynia biegów. Moc opisuje stawkę wydajności motocykl. Moc do 1982 roku Yamaha XJ 650 jest 71 HP 9400 żetonami obr/min. Przemieszczenie silnika opisuje ilość butli. Pojemność skokowa silnika do motocykla jest nieco mniej niż 40 cali sześciennych.

Hamulców

1982 Hamulce przednie Yamaha XJ 650 są dwa hamulce tarczowe, podczas gdy jego tylne hamulce rozwijają się hamulce. Hamulce tarczowe składa się z czterech elementów, które są używane do spowolnienia i zatrzymanie motocykla całkowicie, które są tarcze, zaciski, tłoki i klocki hamulcowe. Komponenty wspólnie produkować tarcia w celu zatrzymania ruchu motocykli (poprzez obrót koła). Z rozszerzenie hamulce, szczęki hamulcowe są dociśnięte bębny hamulcowe powoduje hamowanie występuje. Motocykl ma wałek przeniesienia napędu.

Wymiary

1982 roku Yamaha XJ 650 masa własna wynosi nieco ponad 509 funtów. Masa własna (który również jest pisane jako "krawężnikowych masy") jest to termin, który używany jest do opisania całkowitej masy pojazdu obejmują wszystkie standardowe wyposażenie i niezbędne działania płynów, takich jak paliwa. W 1982 roku Yamaha XJ 650 ma całkowitą pojemność dla 5.42 galonów paliwa.