Jak chronić pomalowane prysznic płytki

Jak chronić pomalowane prysznic płytki

Malowane prysznic płytki, czy po prostu malowane nowe jednego koloru dla szybkiej aktualizacji, ręcznie malowane płytki poszczególnych dodane jako funkcja, lub malowane mozaika lub sceny, będzie musiał być chronione przed wodą i wilgocią przez uszczelniacza. Istnieje wiele opcji do uszczelniacze. Pochodzą one w bazie oleju i wody w oparciu formuły. W zależności od wzoru mogą one stosowane przez rozpylanie, malarstwo, toczenia i szczotkowanie. Po dwóch lub trzech warstw uszczelniaczem, malowane prysznic płytki będą chronione przez miesiące lub lata w zależności od użytkowania. Prysznic płytki na podłodze lub gdzie woda jest stale stosowane może być konieczne do bardziej regularnie niż granicy malowane kafelki, sufit lub górnej krawędzi prysznic.

Instrukcje

Przygotowanie płytek do

•Sterowanie płytki. Jeśli płytki zostały pomalowane w ciągu ostatnich kilku dni, wilgotną ściereczką delikatnie wytrzeć w projekcie, po to jest całkowicie zasuszone będą wystarczające, aby usunąć wszelkie cząstki pyłu.

Jeśli Płytka została pod prysznicem na dłuższy okres czasu, może być konieczne używać delikatne nonabrasive do czyszczenia na płytki.

•Sterowanie wygładzaniem obszary dobrze.

Delikatnie za pomocą szczoteczki do zębów, zarośla wygładzaniem obszary, tak, że tam jest nie formy, szumowiny lub przebarwienia. Jeśli płytki są zamknięte, jest prawdopodobne, że trochę uszczelniaczem dostanie na spoinę. Jeśli zaprawa nie jest bardzo czysty, plamy mogą być zamknięte w trwale.

Jeśli zaprawa jest poważnie barwione lub przebarwienia, może być konieczne do bielenia zaczynu, plamy zaprawy lub farby zaprawy zaprawy narzędzie obraz lub zestaw przed nałożeniem klej do płytek malowane prysznic.

•Automatycznie płytki i fuga do całkowitego wyschnięcia.

Czasami może to trwać kilka dni jak mokra zaprawa był, czy zaprawa ma zostały zamknięte lub nie (który zostałby zapewniony przez powłokę ochronną dla niego), a poziom wilgotności.

Dotyczące nagryw poza obszary jak pomalowane ściany lub podłogi w pobliżu płytek, które będą zamknięte tak, że klej nie jest stosowane do powierzchni ściany lub innej powierzchni, gdzie nie jest wymagana.

Jest to pomocne do taśmy wzdłuż linii zaczynu z arkusza gazety taśmą mocy, aby zapobiec uszczelniaczem seeping do zaczynu poniżej granicy lub na podłogę. Gazety będą chronić przed kapie, splatters lub wycieków.

Jeśli aplikacja uszczelniaczem jest wysoki, rozprzestrzeniania niektórych gazet, na podłodze, aby złapać wszelkie kapie.

Uszczelnienie fug

•Wybierz sealer, że jest pożądane.

Istnieją dachówka uszczelniacze dostępne w sklepach dla majsterkowiczów i w sklepach sztuki i rzemiosła. Naturalny kamień potrzebował uszczelniaczem, który działa na kamień naturalny. Płytki szklane będą potrzebować uszczelniaczem, które będą przylegać do szkła. Płytki ceramiczne mogą mieć uretanowe, poliuretan, szkliwo glazury i kilka innych uszczelniacze, które są oferowane w albo majsterkowanie, malarstwo odlatujących lub sztuki i rzemiosła podaż dom towarowy.

•Najczęściej uszczelniacze będzie wymagać pędzla, wałka lub pianki aplikacji.

Jakieś uszczelniacze są w stanie być spryskane płytki i fuga. Uszczelniacze, które są stosowane przez strony umożliwi większą kontrolę, zdolność do uszczelnienia tylko obraz, Dachówka lub cały obszar.

•Nałóż jeden herb klej za pomocą narzędzi, zgodnie z zaleceniami w kierunkach.

Kierunkach będzie szczegółowo najlepszym narzędziem do Użyj, aby zapobiec linie lub Zbicie. Kierunkach również wyjaśnić czy zastosować tylko w jednym kierunku lub nie. Zwrócić szczególną uwagę na te szczegóły; będą one ogromną różnicę w wyniku stosowania uszczelniających.

•Automatycznie uszczelniaczem do całkowitego wyschnięcia i następnie ponownie drugą warstwę.

To byłoby wysoce zalecane aby nie używać pod prysznicem, aż wszystkie płaszcze są wykończone tak, że nie pozostałości wszelkiego rodzaju uwięzione między warstwy uszczelniającej.

•Sprawdź zamkniętych malowane płytki do noszenia co kilka miesięcy. Następować po ten kroki do czyszczenia płytek i ponownie zastosować klej przed zużyciem staje się ciężka, który jest gdzie zużyte płytki lub obszary mają różne głębokości niż inni.

Porady & ostrzeżenia

  • To jest zwykle niezbędne do ponownego zapieczętowania płytek w zależności od ich lokalizacji i używać. Płytki pod stopami lub niski na prysznic musiał być ponownie plombowane, co 6 miesięcy, podczas gdy inne płytki muszą być ponownie plombowane co kilka lat. Nie pozwolić niektórych zamkniętych płytki do noszenia przez nadmiernie przed ponownym opieczętowaniem lub będą wyglądały nierówna. Zapieczętuj ponownie płytki, w razie potrzeby indywidualnie, jeśli konieczne zachować je wszystkie zadbane i dopasowania. Tam jest staromodny wygląd dla niektórych malowane kafelki, gdzie tylko zamalowywany obszar jest uszczelnione przy użyciu pędzla; daje to dodatkowy połysk i wymiar na zdjęciu tylko. Przeczytaj wykończenia oraz ustalenie ostateczne wykończenie - połysk, półmat, mat - i również czy mety odcień czy żółty. Tam są wykończenia, które są na bazie wody i całkowicie jasne. Te będą musiały być ponownie stosowane coraz częściej; jednak nie dodać wszelki barwienia lub żółte z wiekiem jak inne silniejsze uszczelniacze.
  • Używać rękawic przy użyciu uszczelniacze więc nie dostają się na skórze. Użyć maski przy użyciu uszczelniacza, tak, że to nie jest wdychane. Dobra wentylacja jest konieczna przy użyciu uszczelniacze wewnątrz. Jakieś uszczelniacze są łatwo palne lub palne; Przeczytaj i wykonaj wszystkie środki ostrożności.