Kolory farb, które sprawiają, że pomieszczenie wydają się większe

Kolor może mieć znaczący wpływ na ogólny wygląd pokoju. Jeśli szukasz dla odmiany od standardowego konstruktora białe ściany, wybierając odpowiedni kolor dla pomieszczenia może zrobić różnicę w poczucie pokoju, nastrój, który go wywołuje, i czy to wygląda większe i airier lub mniejsze i cozier. Jeśli mieszkasz w małej przestrzeni, prawdopodobnie chcesz, aby utworzyć wizualne złudzenie większego pokoju i odpowiedni farby kolory i techniki mogą robić tylko to.

Jasne kolory

Jasne kolory są jednym z najłatwiejszych sposobów, aby pokój wydają się większe. Fajne kolorki wizualnie oddalać, tak bardzo blado niebieski, zielony lub bzu może zrobić swojej małej przestrzeni czują większy. Jeśli wolisz neutralnych kolorach, możesz spróbować szary gołąb blady wobec wziąć przewaga od ten efekt. Należy rozważyć, malowanie ścian, blada i wykończenia jaśniejszy kolor. Może również zdecydować się na farby z lekkim połyskiem a nie płaski farby. Odblaskowe jakości blady kolor fajny może pomóc stworzyć wizualne złudzenie przestrzeni.

Ciemniejsze kolory

Jeśli wolisz ciemniejszy lub bogatsze kolory, te można nadal pracować w małej przestrzeni. Należy rozważyć użycie ciemnego koloru na jednej ścianie i koordynujące jaśniejszy odcień na pozostałych ścianach. Zastosowanie poliuretanu satynowany ciemniejszy kolor ściany do nadają połysk, odblaskowe. Ciemniejsze lub bogatsze dźwięki może również pracować jako część zabiegów farby lub farba kreatywnych technik. Rozważ zastosowanie ciemnego koloru jako przezroczyste umyć na jaśniejszy kolor lub za pomocą dwóch kolorów koordynującego tworzenie namalowane pionowe paski.

Dokonywanie wszelkich farba kolor praca

Jednym z najlepszych sposobów, aby uczynić twój mały pokój wygląda większe farbą jest dopasowanie tapicerki do farby. Jeśli masz jasno szare ściany i światło szary meble, duże kawałki tapicerowane rozpocznie się wizualnie popadnie w ścianach. Wybór kolorów kryjących na tapicerskich i dodać akcenty z mniejsze kawałki. To może stworzyć więcej przestrzeni wizualnej. Dodawanie światła i lustra do zwiększenia jakości odblaskowe malowane pokoju jest inny sposób pomocne aby wizualnie przestrzeń wydają się większe, bez względu na kolor farby. Te wskazówki mogą dodać do pokoju wydają się większe, czy zdecyduje się na chłodny czy ciepły kolor lub jeden ciemny lub jasny.