Jak dbać o "Fat Albert" Blue Spruce Colorado

W późnych latach siedemdziesiątych przedszkola Iseli wprowadzony jego najnowsze dzieło: "Fat Albert" (świerk kłujący "Fat Albert"). Odmiana Colorado blue spruce zyskał swoją nazwę od komik Bill Cosby Fat Albert cartoon charakter i jak prawdziwy Fat Albert, wykazało trwała popularność. "Fat Albert" jest wolno rosnące, wiecznie conifer, który prezentuje stout, choinki, jak pryamidal zwyczaj i niebiesko zielone igły. Drzewo zwykle rośnie do około 10 do 15 stóp wysoki i szeroki, choć z doskonałą opiekę kultury krzew może wzrosnąć do 40 metrów wysokości z rozprzestrzeniania się 20 stóp. "Fat Albert" jest utrzymanie niskiej i wytrzymała, łatwo tolerowanie wiatr, suszy, zanieczyszczenia powietrza i mróz.

Instrukcje

•Wybierz miejsce jasne, pełne słońce z dobrze osuszenie gleby w US Department of Agriculture roślin twardość strefy 3 do 7 na drzewo "Fat Albert". Jeśli sadzenia kilka drzew, miejsca ich 10-15 metrów od siebie.

•Wskaźnik regularnie z węża ogrodowego przez cały sezon wegetacyjny do utrzymania gleby wilgotne ale nie podmokłych lub zalane.

• Nakładać 2 - 3-calowy warstwą ściółka organiczna rozdrobnione kory lub formy liść nad ze strefy korzeniowej i po prostu poza oddziałów do zatrzymywania wilgoci w glebie i tłumią chwasty potencjalnych.

•Sprawdź nowe gałązki od czasu do czasu dla wyrośla, przyrosty stożka lub ananasa w kształcie przez mszyca jak owady, które mogą osłabić drzewa i spowodować gałęzie do przerwy. Ręcznie usunąć wyrośla, jeśli zarobaczenie jest światło lub usunąć silnie porażonych gałęzi z sekatorem.

•Fertilize jeśli chcesz zwiększyć wzrost stosując połowę do 1 Funt za 100 metrów kwadratowych z 10-6-4 lub 10-10-10 nawóz. Nawóz równomiernie rozprowadzić na strefy korzeniowej i wody również później.