Jak można usunąć pokrywy butelki z moim spustowy wanna?

Upuszczanie pokrywkę pod wanną kolektora i coraz to zatrzymany jest bardziej powszechnym problemem niż niektórzy ludzie mogą myśleć. Może być prawdziwym wyzwaniem wyjść pokrywę. Wywołanie hydraulik i płacić duże opłaty za wywołania usługa może być opcja, która nie jest bardzo pożądane.

Instrukcje

• Znają krawędź pokrywy z igła szczypce i wyciągnąć go z drenażu. To będzie działać w przypadkach gdzie pokrywa ma wargi i wpadł w błoto z wargą uszczelniającą skierowaną ku górze.

•Attach magnes na lodówkę lub innego rodzaju magnes do uchwytu okrągłe drewniane łyżki lub posiekać trzymać z super klej. Trzymać magnes do drenażu i pociągnij pokrywę. To oczywiście będzie działać tylko na pokrywy, które są wykonane z metalu. Również można użyć wkrętaka magnetyczna wobec przymilać się pokrywę z drenażu. Ale magnes magnetyczne śrubokrętem mogą nie być wystarczająco silne, aby trzymać pokrywkę.

•Affix długi stalowe śruby do końca magnetyczne śrubokręt i włóż ją do drenażu. Wkręcić śrubę do pokrywy kilka zwojów i podnoszenia się pokrywa. Ta metoda będzie działać na plastikowej lub metalowej pokrywy, ale oczywiście to będzie świadczyć pokrywa prawie bezużyteczny.

•Drill do pokrywy z kolektora za pomocą długiej wiertła na wiertarkę. Po nieco wiercone w pokrywie 1/4 cala podnieść pokrywa się z wiertarki. Ta metoda będzie świadczyć pokrywy niezdatny do użytku.

•Attach do żucia gumy do końca rękojeść drewnianą łyżką i trzymać go w błoto. Ryby na pokrywie i wyciągnij go. Metoda ta sprawdza się najlepiej w plastikowe pokrywy.