Wskazówki dotyczące używania Goop

Wskazówki dotyczące używania Goop

Niesamowite Goop--znany jako Goop, w skrócie--to rodzina jednoskładnikowy klejów. Podczas gdy All-Purpose Goop nadaje się do szerokiej gamy projektów naprawy lub hobby, producent zapewnia również specjalne Kleje do gospodarstwa domowego, trawnik i ogród, morskie, rzemiosło, wodno-kanalizacyjnych, stolarki i samochodowych użytkowania. Jak jest w przypadku, gdy każdy mocny klej jest używany, to jest ważne, aby zrozumieć właściwe wykorzystanie Goop, tak to działa skutecznie i bezpiecznie.

Instrukcje

•Regularnie czyść, następnie piasek powierzchnie klejone razem. Lekko szorstki teksturowanej powierzchni uzyskać jak najlepsze wyniki. Zetrzeć kurz produkcji podczas szlifowania z czystą, suchą szmatką.

•Squeeze niewielką ilość Goop z rury bezpośrednio na powierzchni, aby być sklejone. Rozprzestrzeniania się klej wokół, więc obejmuje każdej powierzchni równomiernie i dokładnie. Przed dołączeniem do dwóch powierzchni razem, ustawianie timera i niech klej siedzieć na kilka minut, więc Goop można leczyć.

•Naciśnij dwie powierzchnie razem, pozycjonowanie je dokładnie tak, jak chcesz je dołączyć. Goop obligacji niemal natychmiast, gdy powierzchnie są sklejone będzie prawie niemożliwe, aby oddzielić i zmienić je. Posiadają dwie powierzchnie razem na jedną minutę, aby upewnić się, że są one w pełny kontakt ze sobą.

•Automatycznie powierzchnie obligacji przez co najmniej 24 godziny. Niektóre powierzchnie muszą do 72 godzin do leczenia, w zależności od temperatury, wilgotności i samych materiałów. Zapoznać się z instrukcjami dla danego rodzaju Goop używane.

•Trim wyłącza wszelkie nadmiar Goop od krawędzi za pomocą pola cuttera. Moczyć czystą szmatką w acetonie i wytrzeć pozostały nadmiar Goop za pomocą rozpuszczalnika.

Porady & ostrzeżenia

  • Otwarte okna do wentylacji przy użyciu Goop.
  • Zawsze czysty wątków rurki, więc WPR nie przykleja się do rury. Umożliwia usuwanie nadmiaru Goop acetonu i czystą ściereczką. Przetrzyj małą ilością wazeliny na tematy aby zdążyć łatwy wobec usunąć WPR.
  • Nosić okulary ochronne i rękawice zachować Goop z oczu i skóry.