Jak zastąpić drewno wrzecion w schody kolei z żelaza te

Można zastąpić drewno wrzecion żelaza te twoje schody kolejowych z instrukcją krok po kroku. Zapisz swoje stare drewniane wrzeciona jeśli możesz do innego projektu, ich oddawania lub widział je na pół, aby je usunąć, jeśli twój kolei schodów jest jednego kawałka. Można znaleźć żelazne szyny, lub Tralki, od sprzedawców online i sklepie lokalnym domu poprawy.

Instrukcje

•Wyjąć drewno wrzeciona od góry w dół przez pocięcie ich na pół z Piła do metalu, układanki lub piły. Wyciągnąć dwa kawałki drewna wolna i usunąć wszelkie odsłonięte paznokcie w szyny schody i podłogi. Kilka schodów poręcze wykonane są z drewna wypełniacze zamontowane pomiędzy wrzeciona. Usunąć i zapisać te szyny przez pierwszy zabranie wypełniacz przy poręczy między pierwszym wrzeciona i górnej post. Dłuta mogą być pomocne w usuwaniu kawałek wypełniacz. Przesunąć górę wrzeciona w kierunku górnej post do usunięcia. Kieruj się w dół kolei schodów, usuwanie wrzeciona i wypełniacze, aż do dołu.

•Spread drewno Kit w otwory paznokci i pozostawić do wyschnięcia. Piasku wszelkie uszkodzone powierzchnie i pomaluje lub ponownie zabarwić je przed żelaza z nich.

•Drill wycięcia w każdy otwór wrzeciona na kolei schodów do przechowywania żelaza z nich w miejscu, w razie potrzeby. Projekt swoje żelazne szyny określi, jeśli musisz podjąć ten krok. Dla schodów poręcze z wymiennym wypełniaczy być może trzeba zainstalować wspornik żelaza dopasowane Twoje schody kolei trzymać żelazo z nich w miejscu do, lub może masz swoje żelazne szyny mające na celu dopasowanie między wypełniaczy.

Dotyczące nagryw każdy żelaza kolei na górze, tuż poniżej wyposażenia do ochrony przed kapiącą kleju. Suchego dopasowanie szyny przed zainstalowaniem je epoksydowych. Praca z dolnej szyny schody. Rzeczywiste Sztachety powinny być instalowane przez wstawiając je do góry, a następnie na dnie kolei schodów lub podłodze. Przyciąć swoje żelazne szyny z Piły, w razie potrzeby zawsze od dołu.

•Fit buty tralek na żelazne szyny przed nimi na miejsce. Mieszać epoksydowy zgodnie z instrukcją producenta. Rozprzestrzeniania się niewielką ilość w górnej i dolnej otwory na szyny schody i podłogi. Wstawić żelazne szyny do góry po raz pierwszy, a następnie przesuń tralek buta w miejsce. Usuń taśmę malarza po mieści się epoxy.

Porady & ostrzeżenia

  • Taśmy każdej kolei żelaznej z taśmy malarskie na dole, aby chronić podłogę, jak je dopasować do miejsca.
  • Zawsze nosić okulary ochronne podczas cięcia metalu lub drewna.