Jak zdobią ogród kwiatowy ogród piękny, unikatowy i niedrogie akcentami

Jak zdobią ogród kwiatowy ogród piękny, unikatowy i niedrogie akcentami

W słowach Walt Whitman, "Daj mi pachnące na wschód a ogród pięknych kwiatów, gdzie można chodzić spokojnie." Jest kilka rzeczy bardziej kuszący nasze zmysły wizualne i węchu niż twórczo zaprojektowane kwiat ogród. Ale tak jak bita śmietana i appetizingly szczyty od lody wiśniowe dekoracyjne akcenty znacznie wzbogacić swój ogród doświadczeń. Ogród akcenty w zakresie od bardziej skomplikowane elementy, takie jak altanki i altany, prosty i tani Kwiaciarki i wystrój, który można znaleźć wśród domowego. Możliwości są niemal nieograniczone. W tym artykule nauczyć się używać różnych ogród akcenty przekształcić zwykły kwiat ogród unikalne i spektakularne kwiatowy rozkosz.

Instrukcje

•Podstawowy szopie jest przydatne nie tylko dla magazynu, ale także jako wyjątkowy ogród akcent jak również. Wybierz shed, które łączy się z motywu ogrodu, szopie, że przypomina miniaturowy domek angielski, lub może być jeden podobny przybudówka podobna do tej przedstawionej na zdjęciu towarzyszących omówienie artykułu.

Altana jest bardzo popularne. Altany wahają się od struktur małe, urocze do tych wystarczająco duży, aby pomieścić odkrytym rozrywki.

Ogród altanka jest wspaniały sposób, aby włączyć końcowe roślin, takich jak róże, Wiciokrzew i winorośli w twój ogród projekt. Altana tworzy odwrotu od letniego słońca. Możesz włączyć go nigdzie w projektowaniu ogrodu, ale altana z bramą sprawia przyjemne wejście do kwiat ogród.

Które chcą dobrze jest osobliwy oprócz theme ogród. Chcą dobrze w ogrodzie może być całkowicie funkcjonalne lub jedynie wizualne akcent.

Most w ogrodzie można ubierać zacienionych lub ozdób rogu. Umożliwia ona również uroczy chodnik z jednej sekcji ścieżki ogrodowe do innego.

Wiaty ogrodowe, altanki, altany, które chcą studni i mosty można nabyć od większości trawnik i centrów ogrodniczych, sklepów dla majsterkowiczów i w różnych firm internetowych. Są one gotowe do montażu w ogrodzie. Tańsza opcja to zaprojektować i zbudować swój własny. Odnośników do witryn, które zawierają instrukcje dla budynku wiaty, altanki, altany, które chcą studni i mosty mogą być dostępne w dziale "Porady" tego artykułu.

•Consider dodanie fontanna wodospad lub wody do projektu ogrodu. Cechy wody dać wytchnienie chłodzenia, a oni dodać wymiar relaksującą akustycznych do ogrodu.

Dodanie kulę patrząc na twój ogród będzie dać ogród punkt zainteresowania i dramat. Patrząc kulki mogą być nabyte w większości trawnik i ogród sklepy i Internet są przechowywane w różnych stylach i kolorach.

Rzeźbiarski elementy są wśród najczęściej akcenty ogrodu. Można znaleźć styl, w zależności od motywu ogrodu w większości trawnik i ogród sklepów i sklepów internetowych - od bardziej formalne rzeźb greckich bogów i boginie na wspaniały ogród gnomy.

Należy rozważyć dodanie siedliska ptaków na ogród kwiatowy. Opcje obejmują karmniki i kąpieli ptaków, które łatwo przyciągnie ptaków do Twojego ogrodu, wzbogacając jej uroda nawet więcej.

Stone ustaleń można również dodać naturalnie wspaniały akcent do Twojego ogrodu. Zorganizować je wokół swojej funkcji wody lub strategicznie umieścić je w ogrodzie aby atrakcyjne punkty.

•Garden tablice są bardzo kapryśne sposób dodając odsetki do Twojego ogrodu. Ogród tablice mogą być zakupione w większości trawnik i ogród sklepy lub zamówić w sklepach internetowych. Sekcji "Porady" tego artykułu zawiera odwołanie do strony internetowej firmy z której można projektować i zamówić indywidualną Łupek ogrodowy płytki nazębnej.

Więcej Tanie opcji, jeśli masz umiejętności i sprzęt, jest wobec zrobić twój własny ogród tablice. Za pomocą traktowane jednego cala grubości kompozytu zarządu, można utworzyć płytki nazębnej, które będą miały bardziej naturalny wygląd. Za pomocą routera, można dodać do blaszki ani wyrażenie uczucia, które chcesz. Bardziej kolorowe rozwiązaniem byłoby użyć jednego cala grubości folii lub regały zarządu cięte na żądany rozmiar i malowane w odcień, który koordynuje z kolorystykę ogród kwiatowy. Jeśli chcesz dostać kreatywnych, można wyciąć pokładzie półki w ciekawy kształt za pomocą układanki. Po malarstwo tablica żądanego koloru, używają tego samego typu farby, ale inny kolor, aby dodać wyrażenie lub hasłem wybranym.

Istnieje wybór zwrotów i uczucia, które mogą być umieszczone na ogród tablice. Niektóre z nich są inspirujące, takich jak "Bloom gdzie są sadzone" - "Uprawianie ogrodu w ramach." - "Kwiaty nakarmić duszę." Inne są uczucia optymizmu, takich jak "Do posadzenia w ogrodzie jest wierzyć w przyszłość." - "wszystkie kwiaty jutro są w nasionach wczoraj." - "wszystkie kwiaty jutro są w nasionach dzisiaj." - "róża inne nazwy pachniałaby słodkie." - "Stop i zapach róż." Niektóre są bardziej zabawna, takich jak "Ogrodnicy wiedzą najlepiej brud." - "Jeśli przyjaciółmi były kwiaty, chciałbym wybrać Ciebie." - "mama kwiaty... Dad's Weeds."

•Planters, takich jak Grecian urn, gliniane garnki i inne ciekawe pojemniki są opcje dodatkowe akcentem ogród. Po prostu o coś, że będzie trzymać gleby będzie działać jako Sadzarki do ogród kwiatowy. Opcje elementów, które mogą być używane jako donice są niemal nieograniczone, absolutnie kreatywnych i dość tani. Wiele takich przedmiotów można znaleźć wśród swój dobytek gospodarstwa domowego. Zawierają takie elementy pracy buty, metalowe wiaderka, (które mogą być malowane w kolorach lub wzorów), Kosze wiklinowe (naturalny lub malowane), drewniane beczki, beczek whisky, deszcz beczki, taczki, drewniane skrzynie, starych skrzynek zabawki, stare krzesła, starych skrzynek pocztowych, starym stylu dziecięcych, antyczne kosiarki, pieczenia, patelnie, garnki pień, stare klatki ptaków, karmniki, konewki, szufladach kredensu, drewniane narzędzie pola i nawet dziecka kombi. Podczas korzystania z takich pojemników, należy wywiercić otwory do odprowadzania wody, tak, że kwiaty będą się rozwijać. Niebo i wyobraźni są tylko ograniczenia takie opcje unikalny i tani ogród akcent.

Porady & ostrzeżenia

  • Instrukcje dla budynku ogród narzędzie rzucić - eHow.com w http://www.ehow.com/how_2057466_build-garden-shed.html / My Strorageshed.blogspot w http://mystorageshed.blogspot.com/
  • Instrukcje dla budynku ogród altanka - eHow.com w http://www.ehow.com/how_2050185_build-gazebo.html / Buegrass ogrody w http://www.bluegrassgardens.com/garden-gazebo-plans-build.htm / Monster przewodnik w http://monsterguide.net/how-to-build-a-gazebo
  • Instrukcje dla budynku ogród altana - eHow.com w http://www.ehow.com/how_4583769_build-lattice-arbor.html / Jim Barry WordworkersWorkshop.com w http://www.woodworkersworkshop.com/resources/index.php?cat=408
  • Instrukcje dla budynku ogród pragnące well - eHow.com w http://www.ehow.com/how_2105292_build-wishing-well.html / BuildEazy w http://www.buildeazy.com/well.html
  • Instrukcje dla budynku ogród most - eHow.com w http://www.ehow.com/how_4482469_design-build-garden-bridge.html
  • Instrukcje dotyczące projektowania i zamawiania spersonalizowane tablice ogród - Łupek dom projekty: ogród Łupek tablice w http://www.slate-house-signs.com/garden_signs.html
  • Należy unikać zbyt wiele akcenty, które mogą wyciągnąć uwagę od piękno i prostota swoje kwiaty.