Jak na poduszkach kanapy rzeczy

Jak na poduszkach kanapy rzeczy

Większość kanapie poduszki są utworzone z piankowymi lub nadziewane z poliestru lub mieszanki wełny farsz. Nadzieniem lub ponownie farsz poduszkach kanapy jest prosty, ale czasochłonne projektu, który polega na zakupie i farszu--i ewentualnie unstuffing--dużo kanapa Poduszka wypełniacz. Jeśli Twoje poduszki kanapy nie ma wbudowany zamek błyskawiczny, trzeba będzie pop szwy aby utworzyć otwór, dzięki któremu farsz mogą być wykupione i zastąpione. Jeśli Twoje poduszki mają zamki, lub jeśli po prostu mają wszyte poduszki, farsz jest bardzo proste zadanie.

Instrukcje

Farsz poduszkach kanapy zapinana na zamek

•Unzip poduszki i usunąć wszelkie stare farsz. Czy można dodać do istniejącego farsz, zmniejszając w ten sposób nowe farszu, potrzebne do zakupu.

•Grab garść farszu z pakietu fiberfill. Położyć farsz poprzez otwarcie zamka i do poduszki, popychając go do najdalszych krawędzi i w rogach.

Szukanie farsz do poduszki z fiberfill aż do poduszki osiągnie żądaną grubość. Zip poduszki zamknięte i zamienić na kanapie.

Farsz-zapinana na zamek kanapie poduszki

•Zamień poduszki tak patrzysz na tylnej szew. Wykorzystanie Rozcinacz dziurek, Rozpruwacz wyciąć otwór 5-calowy wzdłuż tylnej szew wstawiając Rozcinacz dziurek, Rozpruwacz pod ściegu, następnie naciska Rozcinacz dziurek, Rozpruwacz aż kuter bliskiego "hak" dotyka szew i kawałki to. Przesuwne Rozcinacz dziurek, Rozpruwacz pod ściegi do momentu otwarcia 5-calowy powstaje w dalszym ciągu.

•Wyjąć żadnych starych farsz poprzez umieszczenie dłoni poprzez otwarcie i wyciągając farsz wewnątrz. Pominąć ten krok, jeśli są dodanie do istniejącego farsz zamiast zastępuje wszystkie były farszu.

•Grab garść nowych poliestrowych fiberfill farszu z pakietu i umieścić go przez otwór w poduszkę, przesuwając ją w rogach i do najdalszych krawędzi obicia na poduszki. Nadal farsz, dopóki nie osiągnie żądaną grubość poduszki.

•Użyj igły i nici do szycia zamknięte otwarcia 5-calowy wzdłuż tylnej szew poduszki kanapy za pomocą whipstitch.

Porady & ostrzeżenia

  • Jeśli góry Twoje poduszki są nierówne lub ugięcia, wyciąć kawałek grubej bawełny lub poliestru mrugnięcia do rozmiarów góry swoje poduszki i wsunąć mrugnięcia pozycji poprzez otwarcie poduszki. Wykorzystanie spray klej do zabezpieczenia mrugnięcia na wierzchnią warstwę farszu, jeśli trzeba. To będzie działać najlepiej na piankowe wkładki, które zaczęły się pogarszać i spłaszczyć.
  • Nowe wkładki piankowe można nabyć w sklepach tkaniny i niektóre jednostki sklepy.