Co trzeba zainstalować GE zmywarka?

W wielu przypadkach instalacja General Electric zmywarce sobie zaoszczędzić czas i pieniądze. Mimo, że wiele elementów, potrzebne do zainstalowania zmywarce są zawarte w oryginalnym opakowaniu, istnieje kilka narzędzi i przedmiotów, które są wymagane lub pomocne podczas procesu instalacji.

Wymagania elektryczne

Swoimi GE zmywarka nie obejmują zasilający z fabryki. Zamiast tego kabla kanał dostarczanie 110-woltowy zasilacz do zmywarki musi być zainstalowany przez uprawnionego elektryka. Po zainstalowaniu, przewód kabel musi być przewodowych do zmywarki zacisk.

Wymagania instalacyjne

Zmywarki wymaga dedykowanej zaopatrzenia w wodę, które muszą być zainstalowane przez licencjonowanego hydraulik. Zaopatrzenia w wodę jest najczęściej zainstalowanych poniżej zlewozmywaka, jak to jest najbardziej bezpośrednim źródłem fajkę wodną w domu. Zmywarka odbiera wody z zaworem zaopatrzenia w wodę poprzez linię zaopatrzenia w wodę, która łączy do zaworu i zawór wlotu wody zmywarka. Dodatkowo zmywarka odpływowych musi być połączone do wlotu zmywarka na swoje śmieci lub do wlot na zlewozmywak w błoto jeśli nie masz usuwania.

Zmywarka składników

Kilka elementów są wymagane dla prawidłowej instalacji zmywarki, które nie są zawarte w opakowaniu, zmywarka. Po instalacji kabla kanał należy zainstalować UL wymieniony reduktor naprężeń na kabel przewód do zapewnienia pozostaje w pozycji na Blok zacisków zmywarka i przewody muszą być podłączone do zmywarki za pomocą drutu orzechy. Linii zaopatrzenia w wodę, a także więzi zip potrzebne, aby podnieść wąż spustowy, zabezpieczenie go do spodu zlewu, nie są dołączone do zmywarki.

Narzędzia

Zainstalowac zmywarki kilka podstawowych narzędzi są wymagane. Przede wszystkim, śrubokręt Phillips styl jest wymagane i używane podczas całego procesu całej instalacji. Klucz nastawny jest potrzebne do podłączenia linii zaopatrzenia w wodę do doprowadzania wody lodowej i zaworem wlotowym wody w zmywarce. Drut do usuwania może wymagać do taśmy przewody przewód do usunięcia wystarczy izolacja do prawidłowego połączenia ze zmywarką. Jeśli instalujesz nową zmywarkę, Wiertarka i wiertła bit zestaw jest wymagane do zabezpieczenia zmywarki do dolnej części obudowy i otwór zobaczyłem zestaw może być wymagane jeśli istnieje nie otwór prowadzący od komory zmywarki do szafki pod zlewozmywak.