Jak wybrać wykonawcę pokrycia dachowe: do zadawania pytań

Wprowadzenie nowego dachu na domu jest przedsięwzięciem drogie, więc dołożyć wszelkich starań, aby wybrać wykonawcą ekspertów i godne zaufania. Zapytaj znajomych i członków rodziny do zaleceń właściwych specjalistów i dostać co najmniej trzy szacunków. Wykwalifikowanych dekarzy powinny mieć weryfikowalnych doświadczeń i być licencjonowane i ubezpieczone. Mieć pewność, że otrzymujesz najbardziej za pieniądze przez zadając odpowiednie pytania potencjalnych wykonawców.

Instrukcje

•Nie plan do dachu półpasiec istniejących? Zwrócić się do wykonawcy czy zaleca on Oberwanie istniejących gontów lub układaniu dachu nad nimi. Odrywania się pozwala mu do wglądu otoczce, wystawiać wszelkie problemy i zapewniają gładką powierzchnię, która jest łatwiej wodoodporny. Ale dachowe nad istniejącą Półpasiec jest mniej kosztowne. Uzyskanie szacunkowych danych aby uzyskać wgląd od kilku wykonawców.

•Will można wymienić dach kominy i miga? To jest dobry pomysł, aby zastąpić te zapewniające szczelne dach. Dyskutować kosztów i zakończenia przed czasem.

•Czy istnieje gwarancja i gwarancji? Proszę dla obu, który zapewnia, że producent gwarantuje materiałów dla wad i dekarz z powrotem na pracę dla 10 lat.

•Po będzie rozpocząć i zakończyć pracę? Upewnij się, że twój dekarz planuje zatrzymać aż praca jest wykonywana. Często wykonawcy może zlecić pracę do innych załóg. Upewnij się, że wykonawcy jest do kontroli postępu i jakości pracy.