Pomysły jak malować domek na drzewie

Domek na drzewie to magiczne ukrywać się, prywatne miejsce na sen, czytania lub snuć plany z najlepszym przyjacielem. Czy dom drzewo, które zamierzasz dekoracji jest tajny klub lub miejscem na popołudniową herbatę strony, staranne przygotowanie oraz twórczej wyobraźni będzie skutkować udany projekt. To nie jest trudne do malowania domek na drzewie, i jeśli spojrzeć na to krok po kroku, nie musi być brudny lub bardzo długo. Po prostu wybrać suchy dzień dla Twojej strony farby i, aby uzyskać najlepsze wyniki, niech mieszkańcy pomóc wybrać kolory i zastosować wykończenia.

Instrukcje

Malarstwo domek na drzewie

•Gather wszystkie materiały potrzebne i umieścić je u podstawy drzewa dla łatwego dostępu. Jeśli potrzebujesz drabiny aby dostać się do domku na drzewie, upewnij się, to jest bezpiecznie opierając pnia drzewa lub inaczej jest bezpiecznie zamocowane.

•Scrape wszystkie stare farby off drewna lub, jeśli za pomocą nowego drewna, pamiętaj piasek wszelkie szorstkie plamy. Nałóż warstwę podkładu do nowego drewna i pozostawić do wyschnięcia.

•Paint wewnątrz sufit i dach zewnętrzne. Nie przejmuj się zbytnio kapie bo ci obraz nad nimi dalej. Umożliwić farby do wyschnięcia, a następnie trzymać taśmy malarskie wzdłuż krawędzi sufitu gdzie sufit i ściany spotkać wewnątrz.

Kolory •Paint głównej ścianie, wewnątrz i na zewnątrz. Po wyschnięciu farby wewnętrzne, usunąć taśmę malarza do ujawnienia czystych krawędzi styku sufitu i ścian.

•Stick malarz taśmy na ścianach na styku ścian i podłóg. Malowanie podłogi, zaczynając na rogu najdalej od drzwi lub zjazdu i pracy wstecz aż całe piętro jest malowane i jesteś na zewnątrz domku. Przy podłodze jest sucha, usunąć taśmę malarza.

•Zabawa z wykończeniem---malować kontrastujące kolory wokół otworów okiennych przypominać, półki, ramki lub okiennice. Można użyć małych butelek lub puszek farby hobby to lub kwartę mieszany kolor farby na pokrycie dużych obszarów. Malowanie drzwi, jeśli dom drzewo ma jeden.

•Po farby suche, markery permanentne stosowanie lub hobby farby rysować Keep Out! znaki, graffiti, kwiatowymi, skrzynki pocztowej, wnętrze "dywan" lub zewnętrzne "wycieraczkę" lub inne ozdoby do personalizowania do domku na drzewie. Wierzchnia akrylowego na te ozdoby będzie chronić kompozycji z elementów.

Porady & ostrzeżenia

  • Najmu, suchej, pomiędzy warstwami lub przed dekorowanie zapobiega rozmazywaniu farby lub wilgotne lub mokre kolory działa razem.
  • Drabiny wymaga ostrożności. Jeśli dzieci pomagają, czy ktoś stały drabiny, gdy ludzie są wspinaczka w górę lub w dół. Zaciąg dostaw do domu drzewo z liny i wiadro jeśli oni nie może odbywać się bezpiecznie.