Jak zaprojektować gabinet lekarski

Przemyślane gabinecie jest optymalne warunki dla promowania spokój i władzy. Pacjentów przekazać ich zaufanie i zdrowia dotyczy lekarzy dla najlepszych w pielęgnacji. Projektując biura, który wykorzystuje schemat kolorów kojący, zawiera wygodne krzesła i dodaje atrakcyjnych punktów kontaktowych dla ścian, są w stanie pomóc pacjentowi ich uwagę od ich wizyty. Zdecydować, co chcesz swoje biuro do nadania w pacjenta. Poprzez poprawę swojego biura wystrój można zdobyte zaufanie i szacunek.

Instrukcje

•Draw schemat biura i obejmuje obszar recepcji, poczekalni, pokoje chorych i własne biuro. Pomiarów wszystkich ścian. Upewnij się, że jest spójny przepływ z pokoju do pokoju przez rysunek wszystkie swoje pomysły na diagramie przed wdrożeniem.

•Wybierz schemat kolorów. Kolory mogą wywoływać szeroki wachlarz emocji, które mogą ułatwić niepowtarzalną atmosferę. Zgodnie z Bloomsburg University of Pennsylvania niebieski może obniżyć puls Cena, żółty oznacza radość, orange promuje uczucia ciepła i zielony prowokuje myśli natury.

•SprawdŸ próbki o swój schemat kolorów, należy zabrać ze sobą, gdy kupisz meble i dekoracje. Farba kawałki papieru kolorów użyć lub podjąć niektóre próbki od sklepu z farbami.

•Pick się wygodne tkaniny, która ma trwałe tkaniny i ramki. Ramki wykonane z dębu lub buka jest trwalszy niż sosna, tworzywa sztucznego lub metalu. Sprzedam tkaniny, które zostały poddane być odporne na zabrudzenia. Siedzieć na wszystkich potencjalnych kanapy i krzesła, aby mieć pewność, że otrzymujesz meble, które jest wygodne.

• Znajdź grafika dla Twojej przestrzeni ściany. Możesz kupić dzieła sztuki w galerii lokalnych, szkół artystycznych i targi sztuki. Plakat można spojrzeć drogie, gdy umieszczone w zamówienie ramki. Powiesić kawał roboty, który używa niektóre kolory w Tobie schemat kolorów, ale należy uważać, że przedmiotem kompozycji jest odpowiednie ustawienie zawodowych.

Porady & ostrzeżenia

  • Włączenie naturalnych elementów wystroju przez uprawy roślin i kwiatów. Jednakże powstrzymać się od używania żadnych trujących roślin.
  • Unikać malowania ściany białe, bo to może oznaczać chłód i sterylności.