Jak rozpoznać prętów zbrojeniowych

Jak rozpoznać prętów zbrojeniowych

Prętów zbrojeniowych lub pręta zbrojeniowego, służy przede wszystkim do wzmocnienia betonu. To jest najczęściej używane do wzmocnienia betonowe fundamenty domu, budynków handlowych i takich głównych struktur jako autostrada wiadukty. To jest stosunkowo łatwe do wizualnie zidentyfikować prętów zbrojeniowych od innych metalowych prętów i określić rodzaj zbrojenia.

Instrukcje

• Przeprowadź w w danym pręta. Zbrojenie ma wyraźny wygląd. To zwykle wywołało żebra, które uruchomić długość paska, aby pomóc jej więź z betonu. Zbrojenia pochodzi w grubościach od 3/8 do 2 1/2 cala. Znaki identyfikacyjne są zazwyczaj nabity w zbrojenia, oznaczający rozciąganie metali.

•Sprawdź działanie sztywność pręt próbuje zgiąć go z rąk lub młotek, lub próbując wyciąć go z Piła do metalu. Zbrojenie jest szorstki stali się zginać. 5-stóp długości 1/2-calowy zbrojenia można zginać z rąk. Krótkie długości prętów zbrojeniowych wystające z betonu mogą być gięte młotkiem. Można również wyciąć poprzez zbrojenie stosunkowo łatwo z Piła do metalu.

•Sprawdź na rdzę. Zbrojenie jest szorstki stali i rdze łatwo.

• Przeprowadź dla oznakowanych liter i cyfr na pasku do określenia stopnia zbrojenia.

Porady & ostrzeżenia

  • Zbrojenie jest metalem szorstki i mogą mieć ostrych krawędzi Kiedy wyciąć. Poradzisz sobie z solidne rękawiczki.