Dane techniczne Sony TCD-D7

Sony TCD-D7 jest przenośny magnetofon przeznaczony do nagrywania notatek, spotkania, wykłady lub innych treści audio do późniejszego wykorzystania. W 2010 r. nie jest obecnie w produkcji, jak magnetofony dużej mierze został zastąpiony przez półprzewodnikowe form, takich jak odtwarzacze MP3, które są mniej podatne na wstrząsów lub Wstawianie i więcej pamięci.

Moc

Sony TCD-D7 może być zasilany trzy różne sposoby: poprzez zapalniczki samochodowej, 240 v AC adapter lub 4 baterie AA. Oznacza to, że moc baterii mogą być zapisane dla, gdy inne źródła energii są niedostępne. Niezależnie od tego, który jest przy użyciu źródła zasilania TCD-D7 używa 1.2 watów mocy.

Rozmiar

Z zainstalowanymi TCD-D7 waży około 1 funta. To jest 5 cali długości, 1.5 cali wysoki i 3,5 cale, lub mniej więcej wielkości dużej ludzkiej dłoni.

Pojemność

Sony TCD-D7 można nagrać 120 minut na jego ustawienie standardowe, lub 240 minut na ustawienie long-play niższej jakości.

Inne funkcje

Sony TCD-D7 ma funkcję czasu i daty, wyświetlany na ekranie LCD, aby oznaczyć, kiedy wykonane są nagrania. Poziom nagrywania mogą być dostosowane do zrekompensowania środowiskach bardzo cichy i bardzo głośno, i może być dołączony do komponentów audio nagrywać z innych nakładów.