Jak dbać o rośliny miotły

Miotła roślin lub Cytisus, może być pięknym krajobrazu roślin lub inwazyjne dzikich chwastów, w zależności od jego typu i lokalizacji. Roślin ozdobnych ogród miotła jest solidne, zimozielony krzew z pół wyprostowanej zwyczaj i długo biczowatym oddziałów objęte małe liście. Grochu jak kwiaty kwitną od późnej wiosny do połowy lata w odcieniach czerwieni i żółtego, w zależności od odmiany. Odporne na szkodniki i tolerancyjny zmian pogody, rośliny miotły jest idealny do ogrodu niski utrzymanie.

Instrukcje

•Wskaźnik miotła rośliny co drugi tydzień w okresach, gdy nie ma żadnych opadów. Pozwala otworzyć węża ogrodowego wobec biegać u podstawy roślin dla dwóch do trzech minut, aby zapewnić woda przesiąka przez do korzeni.

•Dig wykopu do bezpośredniego wody od roślin miotły w okresach nadmiernego deszcz. Podmokłych gleby może powodować liści na żółty.

• Wyciągnąć chwasty z wokół podstawy rośliny miotły, utrzymanie gleby wolna od inwazyjne rośliny. Rozprzestrzeniania się dwóch calowy grubą warstwą mierzwa pod rośliny każdej wiosny, utrzymać chwastów w ryzach.

•Rake od spadł strąki nasion, liści i śmieci spod Cytisus roślin lub miotła, późnej jesieni. Rozprzestrzeniania się dwa do trzech cali warstwą ściółkę co najmniej jedną nogą w wszystkich kierunkach od podstawy roślin do ochrony przed mrozem zimą falujący.

•Prune uszkodzony lub brązowy gałęzi z ogrodu Przycinarki do gałęzi. Odciąć cały oddział w jego przywiązanie do bagażnika krzew.