Różnice między gąsienice namiot idealna straceńców

Różnice między gąsienice namiot idealna straceńców

Rozszerzenie współpracy i stanie, w jakim agencje ochrony środowiska za namiot gąsienice i straceńców szkodniki godne kontroli programów. To jest prawdziwe dla straceńców niż dla namiot gąsienic. W niektórych przypadkach straceńców można defoliate całego lasu. Namiot gąsienic powodować problemy na poziomie lokalnym, zwłaszcza z ozdobnych lub drzew owocowych. Uznając różnicę między nimi pomoże Ci określić, kiedy i jak najlepiej kontrolować zakażenia.

Historia Gypsy Moth

Przez ponad 100 lat rząd federalny starała się kontroli nad rozprzestrzenianiem się straceńców po eksperyment poszedł krzywo. Przedsiębiorca, artysta, astronom i entomolog amator Etienne Leopold Trouvelot przyniósł straceńców do Medford w stanie Massachusetts z Europy w 1869 nadziei poprawy przemysłu krajowego jedwabników. Gąsienice były zmorą dla północno-wschodniej części lasów kiedykolwiek skoro. Gypsy Motyle są stopniowo powiększając swoje terytorium na południe i zachód. Teraz dotrą na zachodzie jako Wisconsin i Południowej do Północnej Karoliny. Znajdują się one obecnie w 19 państwach.

Gypsy Moth

Gypsy moth (Lymantria dispar) ma pięć par niebieskie plamki następuje sześć par czerwone plamy w najstarszych etapie larwy. Preferuje kuchnię na dąb, ale w pełną skalę inwazji będą jeść tylko o wszelkiego rodzaju liści. Rząd federalny agencji są stara się utrzymać straceńców od ekspansję na nowe obszary, a nie trudny do wytępienia tych z istniejących obszarów.

Namiot gąsienic

Namiot gąsienice są rodzimych gatunków w Stanach Zjednoczonych. Nazwa "namiot gąsienica" odnosi się do kilku gatunków larw ćmy, które budują jedwab namioty lub maty na drzewach. Namiot gąsienice mają tendencję do wartość zagregowana z siebie nawzajem, zwłaszcza gdy ich larwy są młodzi i używać namioty dla ochrony. Las i Wschodniej namiot gąsienice są dwa gatunki, które występują najczęściej w tereny zamieszkane przez straceńców.

Las namiot gąsienic

Las namiot gąsienic (Morze Koralowe disstria) mają głowy niebieski i światło niebieskie linie w dół po bokach ciała. Mają białe kropki na plecach. Żywią się na szerokich liści drzew i może powodować duże obszary defoliacji, zwłaszcza na cukier maples i drzew osiki. Zakażenia może trwać około trzech lat i może wystąpić każdy 6-16 lat.

Wschodniej namiot gąsienic

Wschodniej namiot gąsienic (Morze Koralowe americanum) mają białe linie dół plecach. Oni mają niebieski i czarny miejsca wzdłuż ich stronach i zaskórniki. Oni wolą żywią się drzewa wiśni, jabłko i Jabłoń. W dużych ilościach one defoliate drzewo, ale oni zazwyczaj nie defoliate cały obszar jak straceńców i Las namiot gąsienic.

Kontrola

Kontrola musi się różnić w zależności od rodzaju gąsienica i zagospodarowanie terenu. Namiot gąsienice są naturalne do obszaru i zrobić trochę trwałe uszkodzenie. Chyba, że drzewo jest używane do celów handlowych, pozwalają natura się nie kończył. Drzew będzie odzyskać od defoliacji. Liście ponownie rosnąć połowy lata. Jednak praca z Państwa lokalnych agencji kontroli straceńców. Sterowanie mechaniczne, biologiczne i chemiczne istnieją trzy rodzaje gąsienic. Kontroli biologicznej są najbardziej uczuciowe na młodych larw.