Jak dopasować meble sypialniane niedopasowane

Jak dopasować meble sypialniane niedopasowane

Naprawdę nie chcesz dopasować swoje meble sypialniane - nudne, nudne, nudne. "Wielki smak nie skróty" alternatywą jest zharmonizowanie różnych sztuk tak mieszają się ze sobą, jakby okiem renomowanej wybrał je przez okres czasu. Że pchli targ rocker, krawężniku nocnej, dziedziczone kredens i sklep z antykami łóżko będzie współistnieć w przepięknych chwały gdy bawić z farby i tkaniny i zdobyć doskonałe akcesoria do ich połączenia.

Coś podobnego

Złożyć kompletny Apartament z różnych fragmentów z oczu ku projektowania lub istotne elementy, które mają coś wspólnego. Jeśli babcia dała jej łóżko szpuli i rocznika stolik drewno w podobnym tonie drewna, jesteś połowie drogi tam. Polowanie na nocnej w tym samym stylu drewna jako tabela i łóżko rama, włączyć okazjonalnych tabela do nocnej i koordynować dwa z pasującymi lampy. Wszelkie inne meble z drewna w pokoju powinno echo dźwięki w łóżku grupowanie lub być malowane do meczu ściany lub wykończenia. Jeśli niezgodność kawałki "czuć" tak, jak gdyby oni są ze sobą, można uciec z losowo nabycia. Oznacza, że styl, wykończenie, kolor, waga i skali mebli powinien być gdzieś w tej samej okolicy więc harmonizują w swojej sypialni.

Barwy ochronne

Władać oznacza pędzel i bicz na kształt tej sypialni sklep śmieci. Szafę, komodę, nocnej i ramki drewniane łóżko zostać skoordynowane, fab Brudny Sypialnia szyk stylu niektóre farbką crackle glaze, papier ścierny i mleko. Oczyścić drewno i usunąć towary żelazne. Piasek i malowanie elementów o kolorowy podkład--barn red, ciemnej czekolady lub zielony las. Pokrycie ciemny kolor z jednej lub dwóch warstw kremowym lub białym mleka malować, ale budować w niektórych cierpienie zgodnie ze wskazówkami, aby zrobić układ farb namoknie lub dodać próbki crackle glaze, zanim ostateczna warstwa zachęcenie crazing w tym stanie do starej farby. Obie techniki faux ujawni niektóre w kolorze ciemnym płaszczu pod światło wykończenie. Dodaj trochę więcej nosić wizualne przez lekko szlifowanie krawędzi, bedposts i obszary wokół uchwyty gdzie farba miałaby nosić od lat.

Maskarada jako mecz

Toaletka jest spektakularny dublowanego retro pretendenta Art Deco. Splurged na tańsze kopie krzesło ghost przeźroczystego lexanu. Łóżko jest dyskretny płyty z drewna, który obsługuje materac z luksusowy srebrny jedwab poliester kołdrę. Kredens jest bryła brązowy fornir ze strychu, i białe ściany są nudne. Jesteś DIY weekend od sypialni knock-out. Farby metaliczne srebro kredens i przykleić lustro panele na boki i fronty szuflad. Zastąpić przylegający gałki drewna faux kryształ z domu lub przechowywania sprzętu. Cyny platformy łóżka farby lub aluminium--niemetalicznych--aby dopasować nieco ale przede wszystkim zniknie. Jedna ściana papier z czarnego i metaliczne srebro Art Deco tapeta i prześladują pchle targi i ekonomia sklepy dla starych baz Lampa crystal na remont w łazience i szafki nocne.

Kucie linki

Garaż sprzedaż mebli do sypialni wspólny wątek może przekształcić elegancki rekolekcje. Znaleźć zatrzymania tkaniny rozciągnąć nad łóżko w baldachimem, obejmuje poduszkę shams na łóżko i fotel lub ławce i fantazyjne abażur lub Poduszka na krzesło biurko. Kolory ściągać z tkaniny na połysk przeciwko neutralnym ściany - białe, jasnoszare, pościel, lub merest podpowiedź bzu, niebieski proszek lub rumienić różowy jest tło dekoracyjne ozdoby. Wibrujący rdzawe i cytryny wydruku może inspirować Narzuta rdza aksamitu, blady żółty ceramiczne lampki nocne, żyrandol ze szkła z cytryny i roman odcieni rudy surowego jedwabiu. Stonowane tosty, krem i cyny wydrukować współpracuje z bambusa roll-up odcienie, szarego kozłach obsługuje pulpit, wyblakłe tytoniu, kremowego i szarości orientalny dywan i szary szenilowe rozprzestrzenił się na łóżko kute.