Jak korzystać z cyfrowych Olympus Dyktafon

Olympus produkuje gamę cyfrowych dyktafonów dla studenta i profesjonalnego użytku. Większość modeli wyposażone są w ogromne 2 GBs wbudowanej pamięci, który pozwoli na zapis ponad 3 tygodnie ciągłego przed uruchomieniem z pamięci (baterie zginie pierwszy). Rejestratory również funkcję stereo lub mono możliwości zastosowań krytycznych nagrywania.

Instrukcje

• Wybrać, aby nagrywać w Stereo lub Mono. Koncerty i profesjonalne nagranie sytuacjach, takich jak seminaria i konferencje, brzmią lepiej w stereo. Naciśnij "Rekord" na panelu sterowania koło przycisków.

• Naciśnij przycisk "Zatrzymaj" lub "Stop" zatrzymanie nagrywania. Sprawdź, czy cyfrowy odczyt na LCD (ciekłokrystaliczne) aby określić długość nagrania, pozostały czas dostępne w pamięci i zarządzać różne nagrania. Łączyć twój rejestrator cyfrowy Olympus do laptopa lub komputera za pomocą kabla USB i port.

• Przesyłać nagrania do komputera przez włączenie wszystkich urządzeń, aktywacji funkcji "Upload" z Menu rejestratora i pracy z oprogramowaniem do edycji jest wyposażony w cyfrowy Dyktafon Olympus. Można utworzyć podcasty, prezentacje audio i pliki na dołączenie do wiadomości e-mail. Pliki dźwiękowe może być przesłany do transcriber, jeśli potrzebujesz drukowaną kopię nagrania tekstu, takich jak z wywiadu.

Porady & ostrzeżenia

  • Nosić zapasowe baterie w teczce lub torebce. Rozważyć zakup zewnętrznego mikrofonu do nagrywania w hałaśliwym salami konferencyjnymi.
  • W zależności od forum może być konieczne do zabezpieczenia pozwolenia głośniki przed możesz nagrać swoje prezentacje.