Brak pokrycia dachowe

Brak pokrycia dachowe

Dachowe błąd występuje, gdy dachu na budynku nie można zachować się elementy. Uszkodzenia, najczęściej z wody lub wiatru szkody, a następnie pleśń, może wystąpić, jeśli problem niewykryte na znaczną ilość czasu.

Przyczyny

Wiek i stanem fizycznym części spowodowane przez warunki atmosferyczne są najczęstszą przyczyną awarii dachowych. Nieprawidłowo zainstalowany, elementy dachowe, niewytrawny drewna lub niskiej jakości sklejki i utrzymanie niewystarczające są inne czynniki przyczyniające się do nieszczelności dachu. Wiatrem i gradem może również powodować szkody.

Zewnętrzne oznaki

Oględziny elementów odkryty jest kluczem do określenia, czy dach jest nie powiedzie się. Najbardziej typowe objawy są uszkodzenia gonty takich jak curling, wyboczenia lub pęcherzy, nagie miejsca, nadmierne nagromadzenie granulki rynny, Wypaczanie dachowych konstrukcji, pęknięcia w migające, pęcherzy lub peeling poza farby i bocznica próchnicy.

Kontroli wewnętrznej

Znaki wewnątrz domu można również wskazać upadającego dach. Należą do nich wody plamy na sufitach i ścianach i wzrost grzybów i pleśni. Poddaszu wnętrza należy również sprawdzić oznaki zewnątrz światła świeci w, zwiotczenie pokładu między krokwie i ciemne plamy na drewno w pobliżu otworów i kominy.