Jaka jest różnica między Fallout 3 idealna Fallout 3 Game of the Year Edition?

Różnica między "Fallout 3" i "Fallout 3: gra z roku Edition" jest ten ostatni pochodzi z wszystkich wcześniej dostępne do pobrania Dodatki online lub za pośrednictwem Xbox Live i PlayStation Network. Te dodatki Zwiększ limit poziomu od 20 do 30, znajdziesz się zupełnie nowe obszary i oferuje mnóstwo nowych broni, zbroi i premie Perk.

Broken Steel

"Broken Steel" dodatek do "Fallout 3" jest dołączany do gra roku Edition i podnosi gdzie głównym historię "Fallout 3" zostało przerwane. Twój bohater budzi się w Cytadeli całkowicie wyleczona, a musi wyruszyć na wyprawę, aby zakończyć walkę z enklawy lub zniszczyć Brotherhood of Steel. Ten dodatek zawiera także nową broń, armaty Tesla, który strzela ogromny wybuch energii elektrycznej i zabija większość przeciwników jednym strzałem.

Operacja Anchorage

Ten dodatek nie robi nic, aby przejść z fabułą "Fallout 3", ale daje nową misję z niektórych wyrzutki Bractwa. Należy wprowadzić symulacji Anchorage stworzony do szkolenia żołnierzy w celu Darmowe Alaska przed inwazją chińskiej armii. Zakończenie misji w tym dodatku nagradza się z nowych broni, zbroi i Perk. Perk, o nazwie Covert Ops, zwiększa umiejętności wytrycha, nauki i broń. Możesz również dostać karabin Gaussa, zbroję chiński Stealth, szok miecz i T-51b wymrożony Power Armor.

Pitt

"The Pitt" wysyła do Pittsburgh, który został przekształcony w Kolonii niewolniczej--jak dużych Paradise Falls. Musi znaleźć lekarstwo na choroby rozprzestrzeniania całym kraju. Pittsburgh jest zupełnie nowy obszar w "Fallout 3" z nowych znaków, misje i sprzęt. Najbardziej godne uwagi wśród nowych broni jest Auto-topór, zasilany topór dostarczanie ataki wręcz zabójcze.

Point Lookout

Jak z "The Pitt" i "Operation Anchorage", "Point Lookout" nie dodaje nic do głównej fabuły. Zamiast to przejście do nowego obszaru poza stołecznych pustkowi do Point Lookout, national monument. Można wykonać maksymalnie pięć nowych side questów nagradzanie się z nowych urządzeń, takich jak Bio-gazu Canister, dubeltówka, nawóz łopata i kuchenka mikrofalowa emiter.

Mothership Zeta

Jeśli udało Ci się znaleźć rozbił się statek obcych i rejestrować sygnał zagrożenia Alien do Pip-Boy, wiesz, że cudzoziemcy muszą mieć coś wspólnego z "Fallouta 3". Dodatek "Mothership Zeta" zabierze Cię na pokładzie obcych statków kosmicznych z którego możesz ostatecznie musi uciec z powodu wrogości nieziemski porywaczy. "Mothership Zeta" dodaje pamięci podręcznej nowej technologii obcych do swojego arsenału, w tym broni jak Baton szok, Drone Cannon, Alien Atomizer i Novasurge MPLX, unikatowe pistolet plazmowy.