Moja zmywarka nie działa po zainstalowaniu nowych baterii

Moja zmywarka nie działa po zainstalowaniu nowych baterii

Jeśli twój zmywarka nie działa po nowej instalacji baterii, nie jesteś sam. Często po nowej instalacji wszystkie części prawej i zawory nie dostać rata lub zawrócił na. Często w domu jest, że osoba wobec obliczaæ na zewn¹trz tam jest problem a nie specjalistów instalacji.

Zasilania linii zawór wyłączony

Zmywarki czerpie wodę z samej rury jak bateria, a urządzenie jest podłączone przez Wąż tłoczny do na dnie zawór wody. Jednak każdy z nich ma inny zawór. Twój Instalator będzie wyłączyć bateria zaworów i zaworem do zmywarki, podczas instalowania baterii, ze względów ostrożności. Jeśli, po ich zakończeniu instalowania baterii, instalatorów zapomniałem włączeniu zaworu, zmywarce nie będzie działać. Po prostu Włącz zawór i przetestuj zmywarki czy to jest problem.

Wyłącznik elektryczny off

Zmywarki do naczyń wymaga energii elektrycznej do eksploatacji i podczas instalacji baterii, jedna z kilku rzeczy może obniżyć moc do Twojej zmywarki. Instalator może wyłączyć wyłącznik do zmywarki do uniknięcia potencjalnych porażenia prądem elektrycznym. Można zauważyć, że jest brak zasilania do zmywarki lub wszelkich urządzeń blatu, jeśli jest to przypadek. Aby rozwiązać ten problem, po prostu otworzyć okno wyłącznika i włączyć wyłącznik zmywarka, który powinien być oznaczony jako "zmywarka" na polu Obwód.

Odłączony przewód zmywarka

Inny możliwy uzasadnienie twój zmywarka nie działa jest wtyczka. Zmywarka ma własną wtyczkę do odbioru energii elektrycznej i zwykle jest podłączony do gniazda w pobliżu zlewu. Instalatorzy mogą odłączyć zmywarka zamiast wyłączenie wyłącznika aby uniknąć porażenia prądem, i w wielu przypadkach, zapominają podłączyć go ponownie. Naprawienie tego problemu jest łatwe; Wystarczy spojrzeć na wtyczkę przewodu w zlew, szafka lub za zmywarkę; i podłączyć go z powrotem w Jeśli zauważysz, że jest odłączony.

Drenażu i kwestii dostaw ciepłej wody

Zmywarki kanalizacji wody za pośrednictwem tej samej linii drenażu jak bateria, i podczas instalacji, twój Instalator może usunąć ten odpływowego do dostępu nakrętki kranu. Jednak jeśli nie, zmywarki nadal będzie działać; to po prostu nie drenażu do przewodu odpływowego, ale do zlewu. Instalator może mieć zaworem odcinającym dostaw na zmywarkę sam, jednak. Ten zawór znajduje się na stronie zmywarki i, jeśli jest wyłączony, urządzenie nie otrzyma żadnych ciepłej wody, aby oczyścić swoje dania.